Reklama

Reklama

Benedict Cumberbatch dołączył do obsady filmu "The End We Start From"

Benedict Cumberbatch dołączył do obsady filmu "The End We Start From" w reżyserii Mahalii Belo. Brytyjskiego gwiazdora zobaczymy u boku Jodie Comer, Marka Stronga i Katherine Waterston.

Benedict Cumberbatch dołączył do obsady filmu "The End We Start From" w reżyserii Mahalii Belo. Brytyjskiego gwiazdora zobaczymy u boku Jodie Comer, Marka Stronga i Katherine Waterston.
Benedict Cumberbatch /Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic /Getty Images

Scenariusz filmu "The End We Start From" powstał na podstawie powieści Megan Hunter pod tym samym tytułem. Ta wydana w 2017 roku książka szybko została okrzyknięta kobiecą odpowiedzią na "Drogę" Cormaca McCarthy’ego. Autorką scenariusza adaptacji tej powieści jest Alice Birch ("Sukcesja""Lady M."), a reżyserią zajmie się Mahalia Belo, laureatka nagrody BAFTA TV za film "Ellen".

Reklama

"The End We Start From": O czym opowie film?

Akcja filmu "The End We Start From" rozgrywać się będzie w samym środku kryzysu ekologicznego w niszczonym powodziami Londynie. Fabuła skupi się na znajdującej się pośrodku tego chaosu rodzinie. Jodie Comer wcieli się w rolę matki, która wraz ze swoim nowo narodzonym dzieckiem próbuje znaleźć drogę powrotną do domu.

Jednym z producentów filmu "The End We Start From" będzie należąca do Benedicta Cumberbatcha firma SunnyMarch. Producentami będą też Leah Clarke, Adam Ackland i Liza Marshall, którzy są zachwyceni i książką, i scenariuszem napisanym na jej podstawie. 

"Powieść Megan Hunter jest bardzo bliska naszym sercom, a Alice napisała wspaniałą adaptację tej ściskającej za serce historii o macierzyństwie, rozdzieleniu, społecznych i środowiskowych wstrząsach oraz instynktach, które budzą się w nas w trakcie chaosu. Jesteśmy pewni, że nasza utalentowana ekipa stworzy poruszający i porywający film" - stwierdzili w oświadczeniu cytowanym przez portal Deadline.

Zobacz też:

Jane Fonda opowiedziała, jak wygląda jej walka z rakiem

"Historie miłosne" Jerzego Stuha. Nie tylko Katarzyna Figura i Dominika Ostałowska

Oscarowy film z Leonardo DiCaprio zostanie usunięty z Netfliksa. Co jeszcze zniknie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Benedict Cumberbatch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL