Reklama

"Batman": Matt Reeves chce pokazać dodatkową scenę

Matt Reeves wyciął z "Batmana" scenę przedstawiającą spotkanie tytułowej postaci z Jokerem, ale wkrótce zamierza ją pokazać.

Reżyser nakręcił materiał, w którym Robert Pattinson wkrada się do Arkham Asylum, aby porozmawiać z jednym z więźniów. Ostatecznie jednak odrzucił tę scenę, bo uznał, że pomysły stojące za tym momentem, zostały zrealizowane gdzie indziej.

Matt Reeves wyjaśnił, że Batman udał się do Arkham, aby lepiej zrozumieć Człowieka-Zagadkę (Paul Dano), spotykając się z Jokerem (Barry Keoghan).

Reżyser podkreślił, że uwielbia tę "dziwną, fajną" scenę i planuje podzielić się nią z fanami, gdy tylko wystarczająco dużo osób zobaczy nowego "Batmana".

Reklama

"Batman" odniesie sukces finansowy?

"Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej był bez wątpienia jedną z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych premier tego roku.

Na ekranie oglądamy plejadę gwiazd - u boku znanego szerszej widowni głównie ze "Zmierzchu" aktora pojawią się m.in. Paul DanoColin FarrellJeffrey WrightPeter Sarsgaard i Zoë Kravitz. Produkcja zapowiadana jest jako zupełnie nowe spojrzenie na słynnego komiksowego bohatera, w którego wcześniej wcielali się tacy gwiazdorzy Hollywood, jak Michael KeatonChristian Bale czy Ben Affleck.

"Batman" Matta Reevesa po pierwszym dniu w amerykańskich kinach zarobił 57 milionów dolarów.

Zobacz też:

Nowy "Batman" będzie kinowym hitem? Są pierwsze wyniki

Sean Penn: Emocjonalny wywiad o sytuacji w Ukrainie! Prosi o pomoc

Ukraińska Akademia Filmowa: Apel o bojkot rosyjskich produkcji

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Matt Reeves | Batman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy