Reklama

Reklama

Andy Dick aresztowany w związku z molestowaniem seksualnym. Jest nagranie!

56-letni komik i aktor Andy Dick został aresztowany w związku z oskarżeniami o molestowanie seksualne - poinformowały władze hrabstwa Orange.

Andy Dick

Według biura szeryfa hrabstwa Orange, miejscowa policja odebrała zgłoszenie od mężczyzny, który zgłosił naruszenie nietykalności cielesnej na tle seksualnym. Do zdarzenia miało dojść na terenie kempingu w parku O’Neill w kalifornijskim Trabuco Canyon.

Okazało się, że napastnikiem był aktor i komik Andy Dick, który - według relacji portalu TMZ - mieszkał na terenie kempingu w kamperze.

Jego aresztowanie było relacjonowane na żywo na kanale YouTube. Na nagraniu widzimy moment zakucia aktora w kajdanki i wsadzenia go do policyjnego auta.

Andy Dick i problemy z prawem

To kolejny pierwszy raz, kiedy Dick jest aresztowany za molestowanie seksualne. 

Reklama

W 2008 roku aktor został zatrzymany za atak na 17-letnią dziewczynę, której zerwał bluzkę, obnażając piersi kobiety. Podczas przeszukania mieszkania aktora, policja znalazła wtedy spore ilości marihuany i tabletki Xanaxu.

Dwa lata później roku aktor został zatrzymany za obłapianie bramkarza i gościa w barze w Wirginii Zachodniej. Zarzuty zostały oddalone po tym, jak aktor odbył postępowanie mediacyjne.

W 2018 roku aktor został oskarżony o molestowanie seksualne na kierowcę samochodu, z którym podróżował. Rok później postawiono mu zarzut naruszenia nietykalności na tle seksualnym.

W 2019 roku Dicka zatrzymano za atak na kochanka swojej narzeczonej, któremu miał grozić metalowym krzesłem. 

Andy Dick rozpoczynał karierę w telewizji w programie "The Ben Stiller Show". Był też twórcą autorskiego programu MTV "The Andy Dick Show". Kinowa widownia kojarzyć może go dzięki rolom w filmach "Trzej mężczyźni i ona", "Zoolander" i "Stary, gdzie moja bryka?".

Czytaj więcej:

Gwiazdy, które straciły dzieci. Kogo nie oszczędził los?

Kina wypełniły się widzami, jak przed pandemią

"Krime Story. Love Story" już na Netfliksie. Wiktoria Gąsiewska w nagich scenach

Lista partnerów i partnerek seksualnych Amber Heard. Kto się na niej znalazł?

"Boscy": Antonio Banderas i Penélope Cruz to duet idealny?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Andy Dick

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy