Reklama

Depp kontra Heard

Reklama

Lista partnerów i partnerek seksualnych Amber Heard. Kto się na niej znalazł?

Proces pomiędzy Amber Heard a Johnnym Deppem trwa już miesiąc. Najnowszym dowodem w sprawie jest lista partnerów seksualnych Amber Heard. Kto się na niej znalazł?

Proces pomiędzy Amber Heard a Johnnym Deppem trwa już miesiąc. Najnowszym dowodem w sprawie jest lista partnerów seksualnych Amber Heard. Kto się na niej znalazł?
Amber Heard /Pool Reuters/Associated Press/East News /East News

Medialna bitwa pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard trwa już miesiąc. Dokładnie 11 kwietnia rozpoczęła się sądowa batalia: Johnny Depp oskarżył swoją byłą żonę o zniesławienie i żąda od niej 50 mln dolarów. Na rozprawie pojawił się nowy dowód, którego treść dla wielu może być szokująca.

Lista partnerów seksualnych Amber Heard

Temat kochanków aktorki został poruszony przez byłą psycholog Amber Heard, dr Dawn Hughes. Odpowiadając na pytania prawników Deppa ujawniła, że Amber opowiadała na sesjach o swoich partnerach i partnerkach seksualnych. Najnowsze doniesienia mówią, że owa lista jest oficjalnym dowodem w sprawie przeciwko Deppowi. Dokument zawiera nie tylko same imiona i nazwiska, ale także komentarze gwiazdy "Aquamana" przy każdym z kochanków. 

Reklama

Kto znalazł się na liście kochanków Amber Heard?

Kto znalazł się na liście kochanków Amber Heard? Oprócz Johnny'ego Deppa, z którym była dwa lata, w dokumencie znalazł się Elon Musk, a obok jego nazwiska pojawił się komentarz:

Amber Heard spotykała się z Elonem Muskiem w latach 2016-2018, czyli po rozstaniu z Deppem. W tym samym roku, w którym rozstali się Amber i Johhny (2016) aktorka spotykała się z Jamesem Franco. Co więcej, Amber twierdzi, że Johnny był chorobliwie zazdrosny o Jamesa i podejrzewał ich o romans jeszcze gdy ich małżeństwo trwało. 

Najdłuższy związek Amber Heard trwał 3 lata. Od 2008 roku spotykała się z fotografką Tasyą van Ree. Ich związek często określany jako "burzliwy" zakończył się po tym jak aktorka została aresztowana za przemoc domową na międzynarodowym lotnisku Seattle-Tacoma w 2009 roku.

Dowód w postaci listy partnerów seksualnych ma świadczyć o tym, że aktorka, mimo dwuletniego związku z miliarderem, nigdy tak naprawdę się w nim nie zakochała.

Zobacz też:
Amber Heard zażywa narkotyki na sali sądowej? Jest pewne nagranie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama