Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów: Paweł Domagała odda dochód z koncertu! [program, transmisja]

Na tegorocznym Sylwestrze Szczęścia Polsatu wystąpi wiele gwiazd. Jedną z nich jest Paweł Domagała, który od kilku lat konsekwentnie odmawiał telewizjom udziału w koncertach sylwestrowych. W tym roku podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zaśpiewa jednak dla widzów Polsatu.

Na tegorocznym Sylwestrze Szczęścia Polsatu wystąpi wiele gwiazd. Jedną z nich jest Paweł Domagała, który od kilku lat konsekwentnie odmawiał telewizjom udziału w koncertach sylwestrowych. W tym roku podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zaśpiewa jednak dla widzów Polsatu.
Paweł Domagała będzie jedną z gwiazd Sylwestra Polsatu /AKPA

Znany aktor i wokalista Paweł Domagała na Stadionie Śląskim wykona dwa ze swoich przebojów: "Wystarczę ja" i oczywiście - uwielbiany przez szczęśliwie zakochanych - "Weź nie pytaj".

Prawdziwą bombą okazała się jednak informacja, że aktor i wokalista nie zarobi tej nocy ani złotówki!

Paweł Domagała odda cały dochód z koncertu

"Cały swój dochód z sylwestrowego koncertu przeznaczam na pomoc małej Ariance" - powiedział dziennikarzowi "Wydarzeń" Domagała.

Arianka to 11-miesięczna sąsiadka Pawła Domagały, która zmaga się ze złośliwym guzem mózgu. Pomóc jej może jedynie kosztowne leczenie w USA a zbiórka pieniędzy kończy się jutro. Trzymamy kciuki!

Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów: Gdzie oglądać?

Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski. W roli współprowadzącej sylwestra zadebiutuje tancerka Izabela Janachowska, która w sierpniu zaliczyła debiut w tej roli w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami".

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w portalu Interia.pl oraz w Polsat News.

Widzowie i internauci od godz. 19:00 w Interii i Polsat Go będą mogli wziąć udział w programie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę. Gwiazdy opowiedzą o swoich noworocznych postanowieniach, a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą tancerze programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment.

Sylwestrowa Moc Przebojów - kto wystąpi?

Na Stadionie Śląskim wystąpią m.in. popularni przedstawiciele rumuńskiej sceny disco (Minelli, AkcentOlivia Addams), a zagranicznymi gwiazdami będą także pochodzący z Belgii Danzel ("Pump It Up"), Dr. Alban (szwedzki wokalista pamiętany z przebojów "It's My Life" i "Sing Hallelujah") oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

Nie zabraknie również największych gwiazd polskiej sceny muzycznej - swoje przeboje na scenie zaprezentują: Michał Szpak, Beata Kozidrak i Bajm, Golec uOrkiestra, Viki GaborDoda, CleoEwelina LisowskaMichał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, GromeeEnejPaweł Domagała i Papa D.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

"Sanatorium miłości": Kiedy nowe odcinki?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy