Reklama

"Sanatorium miłości": Kiedy nowe odcinki?

Kiedy nowy sezon "Sanatorium miłości" pojawi się w telewizji? Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki? Takie pytania mogą zadawać sobie widzowie kolejnego projektu z Martą Manowską w roli prowadzącej. Już wiadomo, że 4. edycja nie pojawi się po Nowym Roku.

Kiedy nowy sezon "Sanatorium miłości" pojawi się w telewizji? Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki? Takie pytania mogą zadawać sobie widzowie kolejnego projektu z Martą Manowską w roli prowadzącej. Już wiadomo, że 4. edycja nie pojawi się po Nowym Roku.
Gerard Makosz, Iwona Mazurkiewicz, Marta Manowska ("Sanatorium miłości") /Filip Radwański /AKPA

Kiedy nowe odcinki "Sanatorium miłości" pojawią się w TV? Czwarty sezon programu prowadzonego przez Martę Manowską powstał już kilka miesięcy temu, jednak widzowie czekający na premierę muszą uzbroić się w cierpliwość. Jak podały "Wirtualne Media", projekt znajdzie się dopiero w wiosennej ramówce TVP, co oznacza, że "Sanatorium miłości” nie pojawi się po Nowym Roku. Zamiast niego publiczny nadawca będzie emitował kolejną odsłonę serialu: "Zniewolona".

Reklama

Taka decyzja Telewizji Polskiej mogła mocno zaskoczyć odbiorców, ponieważ do tej pory każdy nowy sezon rozpoczynał się w styczniu. Przez pierwsze dwie edycje Marta Manowska i grupa kuracjuszy gościli w Ustroju, natomiast miejscem kręcenia minionej odsłony była Polanica-Zdrój. Wiele wskazuje na to, że pora emisji "Sanatorium miłości” pozostanie niezmienna; wcześniejsze sezony były emitowane w niedziele o godz. 21:15 na antenie telewizyjnej "Jedynki". 

"Sanatorium miłości 4": Kiedy nowy sezon?

Informacja o tym, że "Sanatorium miłości 4" dopiero wiosną pojawi się w TV, nie spodobała się fanom produkcji. Na facebokowym forum zrzeszającym sympatyków "Sanatorium…" pojawiło się kilka głosów, z których dość mocno wybrzmiewała krytyka. 

"Sanatorium miłości" to program, który zagościł w TVP w 2019 roku. W każdej edycji grupa kuracjuszy w wieku 60+ udaje się na wyjątkowy i pełen atrakcji turnus, by niejednokrotnie pokonać swoje lęki i nabyć nowe doświadczenia. Prowadząca - Marta Manowska - zaprasza każdego z bohaterów na indywidualne rozmowy, podczas których dzielą się swoimi - często trudnymi - doświadczeniami prosto z życia. Nie brakuje także miłosnych zawirowań, flirtów, a nawet kłótni, a wszystko to dzieje się pod czujnym okiem kamer. Jacy będą uczestnicy "Sanatorium miłości 4"? Co przyniesie nowy sezon? Tego dowiemy się wiosną, kiedy "Sanatorium..." pojawi się w TV. Będziecie oglądać?

Zobacz również:

To była ostatnia szansa zmarłego aktora. On mu ją odebrał

Najbardziej pożądana? Nie chce się wierzyć, ile lat właśnie skończyła

Nie do poznania? Tak zaczynał znany polski aktor

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy