Reklama

Marta Manowska o sferze intymnej. "Nie wypada blado"

Marta Manowska nie próżnuje na Instagramie! Prowadząca takie programy jak: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior" podzieliła się z internautami serią osobistych wpisów, w których zawarła sporo przemyśleń. "Cztery moje serca" - wyznała pod jednym ze zdjęć.

Marta Manowska nie próżnuje na Instagramie! Prowadząca takie programy jak: "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior" podzieliła się z internautami serią osobistych wpisów, w których zawarła sporo przemyśleń. "Cztery moje serca" - wyznała pod jednym ze zdjęć.
Marta Manowska /Piotr Matey/TVP /East News

Marta Manowska ma za sobą bardzo intensywny rok! Piękna dziennikarka nie próżnowała i brała udział w wielu telewizyjnych projektach, a widzowie mogli ją oglądać w ulubionych programach. Niedawno zakończyła się emisja 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony", a w styczniu TVP wyemituje kolejną edycję "The Voice Senior" także z Manowską w roli prowadzącej. W "blokach startowych" jest również 4. odsłona "Sanatorium miłości"; ta z kolei zagości w wiosennej ramówce publicznego nadawcy.

Reklama

Po tak pracowitym okresie słynąca z zamiłowania do podróży gwiazda wyruszyła w kolejną wyprawę, ale wcześniej podzieliła się z internautami osobistym podsumowaniem roku. Marta Manowska opublikowała na Instagramie serię zdjęć, pod którym zawarła kilka słów refleksji na temat mijającego czasu.

Marta Manowska podsumowuje 2021 rok

"Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Nigdy nie robię żadnych postanowień. Ale zauważyłam, że im jestem starsza, tym chętniej robię resume roku, który się kończy, w kategoriach sport, podróże, rozwój osobisty, relacja z samą sobą, relacja z bliskimi, książki"- rozpoczęła.

Marta Manowska zdradziła też swoim instagramowym obserwatorom, jak zamyka 2021 rok..

"W kategorii sport ten rok zaliczam do bardzo udanych (...). Koniec roku obfitował w doznania zimowe - udany powrót do nart (...). W Tatry wrócę, jak tylko będzie można! Wiem, że połknęłam bakcyla i cieszę się z nowych pasji (...). W kategorii podróże jest całkiem nieźle, jak na rok, który dla nas wszystkich nie był łatwy i wiązał się z wieloma wyrzeczeniami w tym temacie" - wylicza gwiazda TVP.

Marta Manowska: Cztery moje serca

Marta Manowska przyznała, że osiągnięcia w pewnych sferach pozostawi dla siebie, ale zasygnalizowała, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

"Kategorię 'relacja sama ze sobą' zostawię da siebie. Ale nie pamiętam, kiedy czułam się tak dobrze. Kategoria 'relacja z bliskimi' także należy do sfery intymnej i także nie wypada blado" - ujawniła.

Na zakończenie dziennikarka wspomniała o pracy, odnosząc się do licznych projektów ze swoim udziałem:

"Zawodowo to też był bardzo udany rok. Ósmy sezon 'Rolnik szuka żony' zakończony wspaniałymi relacjami. Trzeci sezon 'The Voice of Senior' od 1 stycznia na antenie! Oglądajcie koniecznie. Czwarty sezon 'Sanatorium miłości'. Przepiękny!!!!!! Oglądajcie koniecznie od marca - będę przypominać. Pierwszy i drugi sezon programu, z którego jestem bardzo dumna, czyli 'Kobiety w drodze' w TVP Kobieta. Cztery moje serca" - zakończyła.

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy