Reklama

Reklama

"Mam talent!": Kto wygrał 13. edycję?

13. edycja "Mam talent!" właśnie dobiegła końca. Program wygrał zaledwie 19-letni Krzysztof Jaros! W nagrodę otrzymał czek na 300 000 złotych.

13. edycja "Mam talent!" właśnie dobiegła końca. Program wygrał zaledwie 19-letni Krzysztof Jaros! W nagrodę otrzymał czek na 300 000 złotych.
Krzysztof Jaros wygrał 13. edycję "Mam talent!" /Michal Baranowski /AKPA

Co to były za emocje! Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment nie mieli w tej edycji najpopularniejszego talent show TVN łatwego zadania. Uczestnicy, którzy zjawili się na castingach pokazali, co potrafią i zrobili niemałe wrażenie na jurorach.

Finał 13. edycji "Mam talent!"

Poziom umiejętności był naprawdę wysoki, co można było zobaczyć w półfinałowych odcinkach "Mam talent!". Przyszedł jednak czas na wybór ostateczny. Jak zadecydowała publiczność? Kto zagarnął główną nagrodę i zapisał się na kartach historii, jako wielki wygrany?

Trzecie miejsce zajęła Jagoda Piec i pies Stefan, drugie duet taneczny Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a najwięcej głosów publiczności, które dały zwycięstwo zgarnął 19-letni tancerz. To on zauroczył jurorów i publiczność, która nie szczędziła SMS-ów w głosowaniu na jego wyjątkowy występ.

Reklama

Krzysztof Jaros wygrał 13. edycję "Mam talent!" i wrócił do domu z czekiem na 300 tysięcy złotych. Jego poruszający taniec kolejny raz wzbudził zachwyt i owacje na stojąco.

"Mam talent!": Kim jest Krzysztof Jaros?

Krzysztof Jaros ma 19 lat. Studiuje na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Taniec Współczesny. Wcześniej był związany m.in. z Kieleckim Teatrem Tańca. Jak sam przyznaje, kocha naturę, a poza tańcem jego pasją jest fotografia.

Będąc na scenie wzrusza i hipnotyzuje widownię. Jego umiejętności taneczne i niezwykła wrażliwość już od pierwszego występu w czasie castingów zrobiły ogromne wrażenie na jurorach i publiczności. Jego pokaz finałowy był tylko potwierdzeniem, że wygrana w "Mam talent!" to dla Krzysztofa początek wielkiej kariery!

Czytaj również:

"Rolnik szuka żony": Są zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Bogusi

Gwiazda TVP rozebrana na śniegu

"Afera sutkowa"? Rozebrał ją na oczach milionów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jaros | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL