Reklama

Reklama

Anna Popek rozebrana na śniegu

Anna Popek rozgrzała internet do czerwoności. Zdjęcie, na którym półnaga pozuje na śniegu, wywołało burzliwą dyskusję. Prezenterka posunęła się o krok za daleko?

Anna Popek rozgrzała internet do czerwoności. Zdjęcie, na którym półnaga pozuje na śniegu, wywołało burzliwą dyskusję. Prezenterka posunęła się o krok za daleko?
Anna Popek /Baranowski /AKPA

Anna Popek na mrozie w stroju kąpielowym

Anna Popek jest znaną miłośniczką morsowania. Gwiazda TVP co roku dzieli się w mediach społecznościowych kadrami, na których skąpo odziana hartuje swoje ciało na mrozie. 53-latce nie można odmówić doskonałej formy, którą na pewno po części zawdzięcza również lodowatym kąpielom. Zwykle widok roznegliżowanej Popek w zimowej scenerii wywoływał zachwyt internautów. Tym razem było jednak nieco inaczej.

Nowe zdjęcie morsującej Anny Popek podzieliło fanów dziennikarki. Gwiazda telewizji, ubrana jedynie w szpilki, czerwony strój kąpielowy niczym ze "Słonecznego patrolu" i gruby szal w zbliżonym odcieniu, przysiadła na ławce zasypanej pierwszym śniegiem. Fotografia została opublikowana na profilu programu "Wstaje dzień" na Twitterze. I chyba właśnie to wywołało największe emocje.

Reklama

Anna Popek: To zdjęcie podzieliło internautów

Reakcje na kadr przedstawiający roznegliżowaną Annę Popek na Twitterze były bardzo skrajne. Niektórzy komentujący twierdzą, że nie jest to odpowiedni portal do publikowania podobnych materiałów. Ich zdaniem miejscem dla takich zdjęć powinien być prywatny profil na Instagramie.

"Owszem, jest pani piękna, ale to zdjęcie... Nie na miejscu w tym miejscu, uważam", "Pomyliła pani portale", "Przesada", "Po co to?", "Czy pani wie, do czego służy Twitter? - pisali ci sceptycznie nastawieni internauci"

Nie brakowała jednak i takich, którzy nie mieli nic przeciwko oglądaniu podobnych zdjęć na Twitterze. "Pani wie, jak podgrzać atmosferę", "Ale nogi, no, no!", "Jest ogień!", "Pięknie pani wygląda!", "Gorąca kobieta" - komplementowali fani 53-latki.

Czytaj również:

Zmarł przedwcześnie. Kto zabrał mu ostatnią szansę na nagrodę?

"Afera sutkowa"? Rozebrał ją na oczach milionów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL