Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Bogusi

Bogusia i Krzysztof z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" w sobotę wzięli ślub. Po uroczystości odbyło się huczne wesele. Prowadząca program Marta Manowska pochwaliła się relacją z imprezy. "To jest najlepsze wesele, na jakim byłam" - pisała zachwycona.

"Rolnik szuka żony 8": Bogusia i Krzysztof już po ślubie

Emisja ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" nie dobiegła jeszcze końca, a tymczasem dwójka uczestników już powiedziała sobie "tak"! 27 listopada Krzysztof i Bogusia stanęli na ślubnym kobiercu. Jak przyznała Telewizja Polska, jest to "najszybszy ślub w historii programu".

"Zwykle staramy się wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić. Dziś 'tak' powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. Gratulacje! PS. Więcej opowiemy wam w świątecznym odcinku 'Rolnika...'" - napisano zaś na oficjalnym profilu reality show na Instagramie.

Reklama

Marta Manowska na weselu Bogusi i Krzysztofa

Tak niesamowitego wydarzenia nie dało się utrzymać w tajemnicy. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się kolejne relacje ze ślubu Bogusi i Krzysia. Także Marta Manowska podzieliła się zdjęciami z wesela. Gospodyni programu "Rolnik szuka żony" publikując je jeszcze w trakcie imprezy, nie kryła, że bawi się wyśmienicie.

"To jest najlepsze wesele, na jakim byłam" - napisała zachwycona na Instagramie.

"Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość. Swatka! PS. Wracam na parkiet!" - dodała.

Manowska nie omieszkała pochwalić się wspólną fotografią z nowożeńcami. Fani "Rolnika..." w pełnej okazałości zobaczyli suknię ślubną Bogusi. Trzeba przyznać, że panna młoda prezentowała się naprawdę pięknie!

Czytaj również:

Zmarł przedwcześnie. Kto zabrał mu ostatnią szansę na nagrodę?

Gwiazda TVP rozebrana na śniegu

"Afera sutkowa"? Rozebrał ją na oczach milionów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL