Reklama

Reklama

"I tak po prostu": Nowy rozdział "Seksu w wielkim mieście" już w HBO GO

Nowy serial Max Original I tak po prostu (And Just Like That...) wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga od dzisiaj jest już dostępny w HBO GO.

Kadr z serialu HBO "I tak po prostu"

Serial "I tak po prostu" ("And Just Like That...") to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście", wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga.

Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Reklama

"I tak po prostu": Nowy rozdział "Seksu w wielkim mieście"

W rolach głównych zobaczymy Sarah Jessica Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis. W serialu występują również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

Obowiązki producentów wykonawczych serialu "I tak po prostu" pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky.

Serial HBO "Seks w wielkim mieście" stworzony został przez Darrena Stara i jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell.

Dwa odcinki serialu Max Original "I tak po prostu" ("And Just Like That...") są już dostępne w serwisie HBO GO. Premiery kolejnych odcinków, po jednym, odbywać się będą co tydzień w czwartek. Serial liczy 10 odcinków.

Zobacz również:

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Twórca "Samych swoich" nie żyje. Miał 91 lat

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL