Reklama

Reklama

Hanna Gucwińska trafiła do szpitala

Hanna Gucwińska trafiła do szpitala. Lokalne media podały, że ma zapalenie płuc. W środę zmarł jej mąż Antoni Gucwiński, wieloletni dyrektor wrocławskiego zoo. Jego pogrzeb miał się odbyć w piątek, ale termin przesunięto.

Hanna Gucwińska z mężem Antonim w 2018 roku

Portal wroclaw.nasze.miasto.pl poinformował we wtorek, że Hanna Gucwińska trafiła w poniedziałek do wojewódzkiego specjalistycznego szpitala przy ul. Koszarowej, gdzie stwierdzono u niej zapalenie płuc i poddano tlenoterapii. Jest przytomna i jej stan nie jest ciężki - podał portal.

Źródłem informacji jest przyjaciółka Hanny Gucwińskiej - Anna Kluz.

Kiedy pogrzeb Antoniego Gucwińskiego?

We wtorek rano wrocławski magistrat, który organizuje pogrzeb Antoniego Gucwińskiego w Alei Zasłużonych na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu, przekazał informację, że na prośbę rodziny przesunięto termin pogrzebu na okres poświąteczny.

Antoni Gucwiński miał 89 lat, był legendarnym, wieloletnim dyrektorem ogrodu zoologicznego we Wrocławiu i popularyzatorem przyrody. Państwo Gucwińscy przez kilkadziesiąt lat prowadzili popularny program telewizyjny "Z kamerą wśród zwierząt".

Reklama

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Gucwińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama