Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Łaska powala swoim operowym wykonaniem!

W ósmym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Łaska jako Montserrat Caballé otrzymała owacje na stojąco za operowe wykonanie arii "O mio babbino caro"!

Katarzyna Łaska jako Montserrat Caballé

Katarzyna Łaska po raz kolejny pokazała, że ma potężny głos! Zmierzyć się z legendą Montserrat Caballé było arcytrudnym zadaniem, ale poradziła sobie z tym fenomenalnie! Jej wygląd, głos, ruch sceniczny były genialne. Ten występ przejdzie do historii programu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Łaska przejdzie do historii show

"Ja też próbowałam robić Montserrat Caballé, nawet nie wiem, czy nie zrobiłaś tego z lepszym skutkiem. Chodzi o to, że uchwyciłaś jej wszystkie maniery. I to, czym wygrałaś ten występ, to jest wielki spokój, który udało ci się uzyskać. I nie dałaś się sprowokować nerwom! Trzymałaś oddech na wodzy. Widziałam, że dokładnie wiesz, co robisz, wiesz, jak technicznie zaatakować, żeby się udało. Dlatego to było takie piękne i dlatego mam taki wielki szacunek!" - zachwyciła się Małgorzata Walewska.

Reklama

"Po prostu stąd się bierze mój wielki zachwyt, bo wiadomo, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, a ty to przeskoczyłaś. Kasia, jesteś wspaniała!  Wspaniały debiut operowy! - dodała.

"To wykonanie mówiło samo za siebie. Myślę, że to jest w ogóle najlepszy twój występ, ale myślę, że to na każdym musi zrobić wrażenie. Tu się nie da powiedzieć nic złego. Zrobiłaś to doskonale!"  - pochwalił Michał Wiśniewski.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w ten piątek 29 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Czytaj również:

Szokująca przemiana polskiej aktorki! Wygląda jak staruszka

Miała świat u stóp, dziś rzadko się pokazuje. Co się z nią stało?

Netflix oszukiwał, by ukryć ten film przed widzami. Dlaczego?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje