Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Co mówią w 5. odcinku uczestnicy? "Nie ma śniadania, idziemy do pracy"

W piątym odcinku ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie po raz pierwszy obudzą się w domach rolników. Jak wypadnie pierwsze śniadanie, co będą wspólnie robili uczestnicy? Widzowie wszystkiego dowiedzą się już w niedzielę, 17 października, wieczorem w TVP1.

"Rolnik szuka żony 8": Iza i Asia u Kamila

W czwartym odcinku, który widzowie obejrzeli 10 października, do uczestników przyjechali gości. Co działo się w domach Kamili, Elżbiety, Stanisława, Krzysztofa i Kamila? Wszystkiego dowiecie się tutaj.

Na oficjalnym profilu produkcji "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawił się zwiastun 5. odcinka. Czego możemy dowiedzieć się z tej zapowiedzi?

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Co wydarzy się w 5. odcinku?

Widać, że Kamila musztruje swoich kandydatów. "Nie ma śniadania, idziemy do pracy" - mówi w zapowiedzi 5. odcinka Adam. "Nie lecimy na czas, tylko lecimy na jakość" - krzyczy zza kadru młoda rolniczka, kiedy panowie szorują metalowe półki.

W domu Stanisława również porządki. Dziewczyny na filmie czyszczą jakąś halę produkcyjną 26-letniego rolnika. Co tam się będzie działo?

"O, zobaczcie! To jest kobieta ze wsi" - mówi Krzysztof, zachwycony tym, że Bogusia potrafi kosić kosą. Swietłana i Kasia tylko przyglądają się temu, co dzieje się na polu rolnika.

"Czy my mamy z metra płacone?" - pytają kandydaci Elżbiety. Panowie, stojąc po uda w wodzie, coś naprawiają, a rolniczka przygląda im się z leżaka. O co tu chodzi? Tego dowiemy się dopiero w niedzielę

"Fajnie, ładnie" - mówi Justyna, faworytka Kamila. Czy ta relacja rozwinie się w coś więcej i co na to pozostałe dziewczyny?

Piąty odcinek ósmej edycji "Rolnik szuka żony" już w niedzielę, 17 października, wieczorem w TVP1.

Czytaj więcej:
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Owacja na stojąco dla Roberta Janowskiego
Sandra Kubicka o związku z Baronem. Poruszający wpis na Instagramie!
"Co się stało, Brittany Murphy?": Poznamy prawdę o śmierci aktorki? Dokument na HBO


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama