Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

​"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Owacja na stojąco dla Roberta Janowskiego

W najbliższym, szóstym już odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Robert Janowski zachwyci wszystkich swoim wykonaniem utworu "One" zespołu U2.

Robert Janowski jako Bono

Robert Janowski miał bardzo trudne zadanie, bo nie jest łatwo zmierzyć się legendą muzyki rockowej - Bono. Ale poradził sobie z tym wyzwaniem wyśmienicie! Świetna charakteryzacja, ruch sceniczny i barwa głosu - 100% Bono! Za ten występ aktor otrzymał od czwórki jury owację na stojąco!

- Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli Bono - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

Reklama

- To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy,  po prostu wszystko było dzisiaj na miejscu. Dla mnie to jest "ten" występ!  - dodała Małgorzata Walewska. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w ten piątek 15 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje