"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Kamil znalazł miłość jeszcze w trakcie zdjęć do programu?

Czyżby Kamil z programu: "Rolnik szuka żony 8" znalazł miłość jeszcze w czasie zdjęć do programu? Pojawiły się nawet pierwsze doniesienia o ślubie...

Czyżby Kamil z programu: "Rolnik szuka żony 8" znalazł miłość jeszcze w czasie zdjęć do programu? Pojawiły się nawet pierwsze doniesienia o ślubie...
Kamil z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" /Gałązka /AKPA

Kamil, 23-letni uczestnik show zgłosił się do 8. edycji programu "Rolnik szuka żony", by poznać "bratnią duszę". Wiele wskazuje, że mu się to udało! Jak donosi portal: "Pomponik", jedna z wybranek Kamila skradła jego serce, a para szykuje się do ślubu. 

W randkowym show prowadzonym przez Martę Manowską Kamil zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki: Justynę, Joannę i Izę.

Reklama

W 6. odcinku "Rolnika" z dalszego udziału w programie zrezygnowała jednak Justyna, która była... faworytką w tej rozgrywce. 

Tym samym u Kamila zostały tylko dwie kandydatki. Czy jedna z nich - Joasia - zagościła w sercu mężczyzny na dłużej? To właśnie ona jest  typowana jako kandydatka, która obecnie tworzy związek z Kamilem...

Czy Kamil i Joasia są razem?

"Pomponik" donosi, że po programie Asia zaprosiła Kamila do swojego domu, by poznał jej najbliższych. 

To nie koniec plotek, pojawiły się nawet doniesienia o ślubie. Na chwilę obecną wszystkie informacje pozostają jednak niepotwierdzone. 

Czy rzeczywiście Kamil i Joanna będą razem? Tego widzowie dowiedzą się, śledząc nowe odcinki programu: "Rolnik szuka żony"! Kolejny z nich już w najbliższą niedzielę - 31 października - o godz. 21:15. 

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Uczestnik pierwszej edycji wziął ślub! Jak wygląda jego ukochana?

"Rolnik szuka żony 8": Kamila płacze przed kamerami. "Sprawili mi przykrość" 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila zapłakana. Justyna Swietłana i Kasia opuściły program [6. odcinek] 

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8 | Joanna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy