Reklama

Reklama

"Zołza": Czy Małgorzata Kożuchowska jest zołzą? "Widzowie będą w szoku"

16 września na kinowe ekrany trafi film "Zołza", oparty na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej. W tytułowej roli zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską.

16 września na kinowe ekrany trafi film "Zołza", oparty na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej. W tytułowej roli zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską.
Małgorzata Kożuchowska w filmie "Zołza" /Jarosław Sosiński /materiały prasowe

Małgorzata Kożuchowska zapewnia, że nie jest zołzą, natomiast Ilona Łepkowska nie ma wątpliwości, że nią jest! A co na to Artur Żmijewski? Sprawdźcie, jak gwiazdy i twórcy komedii "Zołza" mówią o kobietach zołzach i ile zołzowatości widzą w sobie. Najnowszy film Tomasza Koneckiego, reżysera hitów "Lejdis" i "Testosteron",  w kinach już od 16 września.

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) vel "Zołza", "Królowa", "Szekspir". Dotychczasowy bilans życiowy: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm - być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1.

Reklama

Anna to kobieta sukcesu i... niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

"Zołza": Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska łączą siły

"Od początku pracy nad tym pomysłem wiedziałam, że Małgosia jest wymarzoną aktorką do głównej roli. Nasze kolejne zawodowe spotkanie po latach, tym razem przy filmie 'Zołza' jest niezwykłe, wręcz magiczne i przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Robimy komedię. Nie całkiem zwyczajną, ale na pewno niezwykłą, tak jak niezwykłe jest nasze ponowne spotkanie z Małgosią" - przekonuje Ilona Łepkowska, scenarzystka i współproducentka "Zołzy".

"Jestem podekscytowana zarówno tą historią jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie - od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chcę to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy - Ilony i moje. Jest tu i refleksja nad ciągłym życiem na świeczniku i cięty, autoironiczny, inteligentny humor. Nie mogę doczekać się reakcji widzów! Do zobaczenia w kinach!" - dodaje Małgorzata Kożuchowska, odtwórczyni tytułowej roli i współproducentka "Zołzy".

"Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz byłem zachwycony tym jak krwistą, komediową postać tworzy główna bohaterka. Od razu stwierdziłem, że to superkomedia i warto ją zrobić. To, co przytrafia się w tym filmie głównej bohaterce może zaskoczyć każdego. Są sceny, które będą nas wzruszać i jest wiele scen, które będą dla widza niezwykle śmieszne" - uzupełnia reżyser Tomasz Konecki.

W gwiazdorskiej obsadzie tego pełnego humoru, ale i wzruszeń, filmu, oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy również: Artura Żmijewskiego, Annę Dymną, Rafała Zawieruchę, Zofię Domalik, Bronisława Wrocławskiego, Jacka Borusińskiego, Philippe Tłokińskiego, Marcina Perchucia, Leona Charewicza i Katarzynę Ankudowicz. Producentem filmu jest Wonder Films - dom produkcyjny stworzony przez Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Zobacz też:

Katarzyna Figura: Filmowa seksbomba miała kompleksy z powodu małego biustu!

Nicole Kidman: Głośne role i skandale

Sławni, bogaci i seksowni. Mają wszystko, oprócz wysokiego wzrostu. Oto najniżsi aktorzy!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zołza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL