Reklama

Reklama

​Wiktoria Gąsiewska kusi głębokim dekoltem. Internauci zachwyceni!

Wiktoria Gąsiewska ("W lesie dziś nie zaśnie nikt", "rodzinka.pl", "Barwy szczęścia") wróciła do domu z egzotycznej wyprawy do Dubaju. Na najnowszym zdjęciu na swym Instagramie pokazała głęboki dekolt i piękną opaleniznę. Fani są zachwyceni!

Wiktoria Gąsiewska

Rajska wycieczka do Dubaju zapewne na długo pozostanie w pamięci Wiktorii Gąsiewskiej. Przyszedł jednak czas na powrót do codziennych obowiązków i wyzwań zawodowych. Nie można zapominać jednak o odpoczynku, a człowiek najlepiej relaksuje się przecież we własnych czterech kątach i w otoczeniu najbliższych.

Wiktoria Gąsiewska kusi głębokim dekoltem

Aktorka regularnie relacjonuje fanom to, co aktualnie się u niej dzieje. Na najnowszym zdjęciu, które zamieściła na Instagramie, pokazała się w "domowym wydaniu": wysoko upięte włosy, sweterek ze zdobionymi guzikami i podkoszulek z głębokim wycięciem.

Reklama

"Home sweet home" - napisała pod postem Gąsiewska.

Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać. Co napisali pod najnowszym postem aktorki internauci?

"Piękne kolory Wiktorio, wyglądasz przepięknie", "Jak zawsze wyglądasz bosko", "A to spojrzenie...", "Słodkie Wika, jesteś przepiękna", "Piękna jak zawsze", "Wika jesteś przepiękna" - komplementują aktorkę fani.

Internauci cenią Wiktorię Gąsiewską za naturalność, energię do działania, poczucie humoru i urok osobisty, którego odmówić jej z pewnością nie można. Aktorka przyciąga do siebie spore grono wielbicieli, których na samym Instagramie ma już ponad milion.

Zobacz również:

Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę? "Okropne"

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka parą? "Kocham cię"

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama