Reklama

"Weapons": Pedro Pascal zagra w nowym horrorze. U jego boku wystąpi zdobywczyni Złotej Palmy

Pedro Pascal wystąpi w horrorze Zacka Creegera "Weapons". U jego boku zobaczymy Renate Reinsve, laureatkę Złotej Palmy w 2021 roku za film "Najgorszy człowiek na świecie". O czym opowie powstająca produkcja?

Pedro Pascal: Jest rozchwytywany w Hollywood

Pedro Pascal jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych gwiazdorów w Hollywood. Po bardzo dobrym przyjęciu jego roli w serialu "The Last of Us" nadszedł czas na kolejne projekty. Gwiazdor zagra, chociażby w kontynuacji kultowego "Gladiatora".

Wcześniej czeka go jednak występ w powstającym horrorze "Weapons". Scenariusz do produkcji napisze Zack Cregger, twórca ubiegłorocznego filmu "Barbarzyńcy".

Reklama

"Weapons": Renate Reinsve dołącza do obsady

U boku Pedro Pascala w powstającym horrorze "Weapons" zagra Renate Reinsve. Aktorka dała się poznać występem w komedii "Najgorszy człowiek na świecie". Rola Julie przyniosła jej nagrodę Złotej Palmy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, który miał miejsce w 2021 roku. Film zdobył także dwie nominacje do Oscara.  

"Weapons": O czym opowie horror?

"Weapons" opowie o zaginięciach w małym miasteczku. Grupa licealistów zniknie bez śladu. Bohaterzy będą musieli znaleźć sposób na ich odszukanie. Scenariusz do filmu napisał Zack Cregger. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć jesienią tego roku.

Zobacz też:

Quentin Tarantino: Kto będzie bohaterem jego nowego filmu?

Bruce Willis: Szokująca relacja. Mylił plan filmowy z rzeczywistością

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pedro Pascal | Weapons

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy