Reklama

Reklama

"Uncharted": Tom Holland zdradza sekrety filmu! Fani gier mogą być spokojni?

Podczas konferencji Sony Tom Holland, czyli filmowy Spider-Man, zdradził kilka szczegółów dotyczących najnowszej produkcji z jego udziałem. "Uncharted", ekranizacja gier komputerowych o perypetiach poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a, ma pojawić się na kinowych ekranach 11 lutego 2022 roku.

Tom Holland: Jak stał się fanem Nathana Drake'a?

Na spotkaniu Tom Rothman (prezes Sony Pictures) wraz z Tomem Hollandem pokazał nową scenę z filmu, która jest inspirowana grą, a aktor odpowiedział na kilka pytań, w tym o to, jak stał się fanem serii.

"Jednym z plusów pracy nad filmami o Człowieku-Pająku jest to, że są produkowane przez Sony. Jednym z plusów pracy dla Sony jest to, że mają Playstation. Wszyscy aktorzy mieli w swoich przyczepach najlepsze telewizory i najnowsze konsole, a jedną z gier, które mi dali była właśnie "Uncharted" - mówił Holland.

Tom Holland dodał również, że wtedy rozpoczęły się rozmowy o przeniesieniu przygód Drake’a z jego udziałem na duży ekran.

Reklama

Zobacz też: "Uncharted": Tak będzie wyglądał Tom Holland

Tom Holland uspokaja fanów gier

Aktor, który jest jednym z najpopularniejszych obecnie celebrytów, zapewnił również fanów oryginału, że film stworzono dbając o historię przedstawioną w grach i relację pomiędzy bohaterami.

"Uncharted" jest ekranizacją serii gier komputerowych studia Naughty Dog [studio odpowiedzialne również za "The Last of Us", "The Last of Us 2" - HBO przygotowuje serial na podstawie tych produkcji - przyp. red.]. Pierwsza z czterech gier zadebiutowała na rynku w 2007 roku.

"Uncharted": Premiera w Polsce

Film, którego premiera w Polsce jest zaplanowana na 11 lutego 2022 roku, wyreżyserował Ruben Fleischer. Scenariusz napisali Rafe Judkins, Art Marcum, Matt Holloway.

Zobacz też:

"Jak pokochałam gangstera": Nikoś z ferajny [recenzja]

"W ciemności": Kino światowej klasy

"Krzyk": Piąta część kultowego cyklu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Holland | Mark Wahlberg | Uncharted

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama