Reklama

"Uncharted": Tak będzie wyglądał Tom Holland

O historii powstania przygodowej gry "Uncharted" i próbach przeniesienia jej na duży ekran można by napisać książkę. Po latach zapewnień, że taki film powstanie, fani gry w końcu mogą mieć pewność, że rzeczywiście tak będzie. Wcielający się w rolę głównego bohatera filmu Tom Holland zaprezentował pierwsze zdjęcie z planu, na którym widać go w pełnej charakteryzacji.

Tak prezentuje się Tom Holland jako Nathan Drake

"Miło mi was poznać, jestem Nate" - podpisał zdjęcie Tom Holland. Na fotografii spogląda z optymizmem w stronę przyszłości, ubrany w strój, jakiego można się spodziewać po nieustraszonym poszukiwaczu przygód. Spodnie z kieszeniami, kabury z pistoletami pod pachami i obrączka na kawałku sznurka zawieszonego na jego szyi.

Pierwsze informacje na temat powstania ekranizacji popularnej gry komputerowej "Uncharted" pojawiły się już dziesięć lat temu. W filmie reżyserowanym przez Davida O. Russella w roli Nathana Drake'a miał wystąpić Mark Wahlberg. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, by Indiana Jones znalazł godnego następcę, jednak z realizacji filmu o nic nie wyszło.

Reklama

W powstającym właśnie filmie rolę Nathana Drake'a zagra Tom Holland. Reżyserią zajmie się Ruben Fleischer, który po kasowym sukcesie "Venoma" może przebierać w propozycjach. Produkcja filmu rozpoczęła się w marcu tego roku, ale z powodu pandemii COVID-19 została wstrzymana. Prace wznowiono dopiero w lipcu.

Zanim Holland podzielił się zdjęciem z filmu, kilka fotografii z planu udostępnił na swoich kontach społecznościowych Nolan North, aktor, który użycza głosu postaci Nathana Drake’a w grach komputerowych. "Jakbym patrzył w lustro" - podpisał zdjęcie z planu, na którym wymienia spojrzenia z Tomem Hollandem. Zdjęcie udostępnił Holland, podpisując je następująco: "Myślicie, że Sony się wkurzy, że spontanicznie wrzuciłem moje pierwsze zdjęcie z filmu? Miałem pozwolenie Nolana, więc nie sądzę, żeby mnie zwolnili".

Te "spontaniczne wycieki zdjęć" to najpewniej skrupulatnie zaplanowana akcja marketingowa i znak, że produkcja w końcu jest w trakcie realizacji.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Uncharted (film) | Tom Holland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje