Reklama

Reklama

"Top Gun: Maverick": Tom Cruise w materiale promocyjnym NFL

Tom Cruise, gwiazdor filmu "Top Gun: Maverick", zapowiedział "walkę o mistrzostwo AFC" między Kansas City Chiefs i Cincinnati Bengals w materiale promocyjnym National Football League.

Materiał promocyjny zawiera także kadry z wyczekiwanego filmu "Top Gun: Maverick", którego premiera zapowiedziana jest na maj. 

W dwuminutowym nagraniu 59-letni Tom Cruise wygłosił inspirujące przemówienie na temat futbolu amerykańskiego i patriotyzmu. 

"Dzisiaj dwa zespoły grają na boisku, dwa zespoły, które uosabiają to, czego potrzeba, aby dostać się na szczyt" - zapowiedział Cruise. "Dwie drużyny, które pokonały swoich przeciwników, przechytrzyły ekspertów i są gotowe udowodnić raz na zawsze, kto jest najlepszy z najlepszych"- dodał. 

Reklama

"Top Gun: Maverick": Tom Cruise gwiazdą produkcji

Toma Cruise'a będzie można zobaczyć ponownie w roli kapitana Pete'a "Mavericka" Mitchella w  filmie "Top Gun: Maverick", którego premiera będzie miała miejsce 27 maja, 36 lat po tym, jak wystąpił w oryginale. 

Premiera filmu została pierwotnie zaplanowana na 24 czerwca 2020 r., ale od tego czasu była wielokrotnie przesuwana z powodu pandemii COVID-19.

Występ w produkcji w reżyserii Tony’ego Scotta przyniósł Cruise’owi międzynarodową sławę, z miejsca katapultując go do hollywoodzkiej pierwszej ligi. Niedawno okazało się, że niewiele brakowało, a aktora znanego z filmowej serii "Mission: Impossible" nie zobaczylibyśmy na ekranie. Producent "Top Guna", Jerry Bruckheimer ujawnił, że Cruise wielokrotnie odrzucał ikoniczną, jak się później okazało, rolę porucznika Pete'a "Mavericka" Michella.

Nakręcony w 1986 roku film "Top Gun" trwale zapisał się w historii kina. Opowieść o dwóch uczniach elitarnej szkoły lotniczej rywalizujących o tytuł najlepszego pilota zdobyła Oscara, Złoty Glob oraz nagrodę People’s Choice. Na całym świecie produkcja zarobiła przeszło 350 milionów dolarów, zapoczątkowując jednocześnie błyskotliwą karierę Toma Cruisa. 

Zobacz również:

Małgorzata Rozenek-Majdan: Lekcja aktorstwa

Premier Morawiecki o "Gierku": Nieprędko obejrzę ten film

Renata Gabryjelska: Seksbomba lat 90. porzuciła aktorstwo. Co robi dziś?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Top Gun Maverick | Tom Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy