Reklama

Reklama

To nowa miłość Leonardo DiCaprio? Jest młodsza o 20 lat

Leonardo DiCaprio zasłynął z tego, że wybiera sobie bardzo młode partnerki. Internauci zauważyli, że 47-latek "wymienia" swoje ukochane, gdy osiągną wiek... 25 lat. Wiele wskazuje, że dla jednej z pięknych modelek zrobił wyjątek. Media od kilku tygodni łączą go z 27-letnią Gigi Hadid. Para podobno spędziła razem Halloween.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid się spotykają?

Sieć obiegła informacja, że Leonardo DiCaprio i modelka Gigi Hadid "lepiej się poznają". Jeśli jest to prawda, to teoria o bardzo młodych partnerkach gwiazdora zostałaby obalona, bowiem Hadid ma 27 lat. Na dodatek, modelka jest już mamą.

Jak informuje PageSix, para widziana była na ekskluzywnym party w Nowym Jorku. Aktorowi i supermodelce towarzyszyły Bella Hadid, Irina Shayk i zajmująca się sprzedażą antyków, Helly Nahmad. Leonardo Di Caprio - jak twierdzi źródło, na które powołuje się serwis - przez większość nocy dbał o to, aby z jego twarzy nie znikała maska.

Reklama

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid spędzili wspólnie Halloween

47-letni aktor i 27-letnia supermodelka wzięli udział w halloweenowym wieczorze Circoloco w Brooklyn Navy Yard. Przybyli na przyjęcie w dość zaskakujący sposób, bo nie limuzyną, jak można byłoby się spodziewać tylko... imprezowym autobusem. 

To, że parze towarzyszyły trzy bliskie Gigi kobiety jedynie nasiliło spekulacje, że relacja ta jest już na tyle zaawansowana, że w spotkaniach uczestniczą osoby trzecie, bo para - prawdopodobnie - już się nie ukrywa.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid: Wolni i gotowi na nowy związek

Zarówno laureat Oscara, jak i supermodelka są stanu wolnego, obydwoje rozstali się ze swoimi partnerami. Obydwoje też konsekwentnie odmawiają oficjalnego komentarza na temat łączącej ich relacji. Dla Leonardo Di Caprio jest to jednak o tyle osobliwy "romans", że po raz pierwszy randkuje z kobietą, która ma więcej niż 25 lat, do tego ma dziecko. 

Przypomnieć bowiem warto, że po zeszłorocznym rozstaniu z piosenkarzem, Zayanem Malikiem, Gigi Hadid wychowuje ich wspólną 2-letnią córkę, Khai. Jako ciekawostkę można dodać, że ekspartner modelki natychmiast relegował się z grona fanów Gigi na instagramie, gdy wyszło na jaw, że spędza ona czas w towarzystwie znanego aktora.

Zobacz również: 

Władysław Kowalski: Głośne role i romanse

Matt Dillon i Charlotte Gainsbourg: Niezwykły romans

Loda Halama: Mężów zmieniała jak rękawiczki, a romans przypłaciła depresją

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Gigi Hadid

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy