Reklama

Reklama

"Spider-Man: Bez drogi do domu": Zwiastun ujawnił szczegóły fabuły?

Nowy, oficjalny zwiastun filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" cieszy się ogromną popularnością, ale wywołał także spore zamieszanie. Potwierdza on kolejne teorie i przecieki z fabuły. Ogromną rolę odegra Doktor Strange.

Zwiastun filmu "Spider-Man: No Way Home"

W sieci aż roi się od kolejnych przecieków i spekulacji fanowskich na temat nadchodzącego filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu"

Pojawiły się pogłoski o trzech wersjach Człowieka-Pająka w jednej produkcji, podobny zabieg wprowadzono w filmie animowanym "Spider-Man Uniwersum". 

Jeżeli chodzi o wspomnianych trzech Spider-Manów, należy przypomnieć, że zanim kostium bohatera włożył Tom Holland, we wcześniejszych dwóch aktorskich seriach nosili go: Tobey Maguire i Andrew Garfield. Te filmy nie weszły jednak w skład Marvel Cinematic Universe, w którym dzieje się akcja między innymi Avengers i Iron-Mana, a Spider-Man z Tomem Hollandem już do niego należy.

Reklama

"Spider-Man": Wrogowie

Ze zwiastuna wiemy z pewnością, że w filmie pojawią się wrogowie poprzednich Spider-Manów: Green Goblin, Lizard, Electro i Doktor Octopus. 

Doktor Octopus/ dr Otto Octavius wzbudził ogromne rozbawienie wśród głównych bohaterów, na dodatek wydaje się, że postać grana przez Alfreda Molinę będzie odgrywa w filmie ogromne znaczenie. 

"Spider-Man: Bez drogi do domu": Obsada, zwiastun i data premiery

Obraz wyreżyserował Jon Watts. W filmie wystąpili: Tom Holland, ZendayaBenedict Cumbderbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Tony Revolori, J.B. Smoove, Jon Favreau. Willem Dafoe, J.K. Simmons. 

Premiera filmu ""Spider-Man: No Way Home" (Spider-Man: Bez drogi do domu) już 17 grudnia 2021 roku.

Zobacz również: 

Tom Holland na planie nowego "Spider-Mana" 

Supebohaterka w uniwersum Spider-Mana 

"Avengers: Koniec gry": Kluczowa scena filmu była improwizowana 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje