Reklama

Reklama

"Spider-Man. Bez drogi do domu": Jest nowy zwiastun!

Właśnie pojawił się od dawna oczekiwany drugi zwiastun produkcji "Spider-Man. Bez drogi do domu" ("Spider-Man: No Way Home"). Jest niezwykle widowiskowy, a fachowcy przewidują, że pobije rekord wszech czasów, jeśli chodzi o oglądalność filmowych zapowiedzi.

Tom Holland i Benedict Cumberbatch w scenie z filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu"

Choć nie są znane dokładne szczegóły fabuły filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu", z opublikowanych dotąd zwiastunów można się sporo dowiedzieć.

"Spider-Man: Bez drogi do domu": Zarys fabuły

Peter Parker (Tom Holland) będzie chciał zrobić wszystko, by wrócić do czasów, kiedy jego tożsamość Spider-Mana była tajemnicą. Wpadnie na pomysł, aby poprosić Doktora Strange'a (Benedict Cumberbatch) o rzucenie zaklęcia wpływającego na rzeczywistość i zmieniającego przeszłość. "Możesz sprawić, żeby to się nigdy nie stało?" - zapyta Paker.

Reklama

Podczas rzucania zaklęcia dojdzie do pewnego nieporozumienia - Peter Parker zmieni nagle zdanie, w wyniku którego jego świat połączy się z kilkoma innymi rzeczywistościami. Peter będzie musiał stawić czoła przeciwnikom, których widzowie znają z poprzednich serii o superbohaterze.

"Naruszyliśmy stabilność czasoprzetrzeni. Problem w tym, że próbujesz prowadzić podwójne życie. Im dłużej to robisz, tym więcej ryzykujesz" - powie Parkerowi Doktor Strange.

Wrócą znani bohaterowie

Wiadomo już, że w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu" pojawi się Alfred Molina znany jako Doktor Octopus z filmu "Spider-Man 2" (2004). Widzowie zobaczą również Willema Dafoe jako Zielonego Goblina ze "Spider-Mana" (2002) oraz Jamiego Foxxa jako Electro, znanego już z filmu "Niesamowity Spider-Man 2" (2014).

Pojawią się ponadto Rhys Ifans, czyli Jaszczur z "Niesamowitego Spider-Mana" (2012) oraz Thomas Haden Church - Sandman ze "Spider-Mana 3" (2007).

Wielu fanów liczyło również na to, że zapowiedź ujawni wreszcie postacie, które wszyscy spodziewają się zobaczyć na ekranie, choć nikt nie potwierdził jeszcze ich występu w filmie. Mowa oczywiście o poprzednich Spider-Manach, w których wcielali się Andrew Garfield i Tobey Maguire. Aktorów nie oglądamy jednak w zwiastunie.

W filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu" wystąpią również: Zendaya, Jacob Batalon, Marisa Tomei, Jon Favreau, Benedict Wong, Tony Revolori i Angourie Rice.

Na fotelu reżysera produkcji zasiada Jon Watts, autor poprzednich części: "Spider-Man: Homecoming" (2017) i "Spider-Man: Daleko od domu" (2019).

Premierę filmu zaplanowano na 16 grudnia 2021 roku.

Czytaj więcej:

Kami Durczok nie żyje. Gdzie i kiedy pogrzeb?

"Hańba", "Koszmar", "Podłość"! Profanacja rodzinnego grobu Stuhrów

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spider-Man: Bez drogi do domu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama