Reklama

Reklama

Ryan Gosling zagra Kena w filmie o Barbie

Barbie Margott Robbie znalazła swojego Kena. Dwukrotnie nominowany do Oscara Ryan Gosling prowadzi końcowe rozmowy sprawie występu w fabularnym filmie o życiu ikoninczej lalki.

Ryan Gosling i Margott Robbie, czyli Ken i Barbie

Film o lalce Barbie był w planach wytwórni Warner Bros. od dłuższego czasu. Przez pewien czas były z nim związane Amy Schumer i Anne Hathaway.  Ostatecznie producenci zdecydowali się na Margot Robbie. Aktorka będzie także współproducentką obrazu.

Chociaż film był planowany od dłuższego czasu, poprzednie pomysły poszły do kosza. Gdy z projektem była związana Schumer, fabuła miała dotyczyć starszej Barbie, która zostaje wyrzucona z Barbielandu, ponieważ przestała być perfekcyjna.

Reklama

"Barbie": Film, o którym nie mieliście pojęcia, że chcecie go zobaczyć

Reżyserką obrazu będzie Greta Gerwig ("Ladybird"), która napisze także scenariusz do spółki z Noahem Baumbachem. Para obecnie pracuje nad realizowanym dla Netfliksa filmem "White Noise", za którego reżyserię odpowiedzialny jest Baumbach, Gerwig gra w nim główną rolę.

"Barbie jest taką zabawką, która kojarzy się widzom jednoznacznie. Myślą sobie, że no tak, Margot Robbie zagra tę idealną lalkę. O czymkolwiek byście nie myśleli, zamierzamy pokazać wam coś zupełnie innego. Film, o którym nie mieliście pojęcia, że chcecie go zobaczyć" - tłumaczą w wywiadzie dla portalu "The Hollywood Reporter" Margot Robbie, która jest też współproducentką filmu, oraz producent Josey McNamara.

Film "Barbie" sprowokuje dyskusje?

Słowa Robbie mogą oznaczać, że na idealnym wizerunku lalki Barbie pojawią się jakieś rysy. Kultowa zabawka kojarzona jest z wymarzonym, nieskazitelnie pięknym światem, w którym wszystko jest idealne - jej ubrania, jej domy, jej samochody oraz oczywiście jej partner - Ken.

"Uhonorujemy tę markę oraz jej fanów jak należy, ale mamy też zamiar ich zaskoczyć. Damy z siebie wszystko, by tylko sprowokować naszym filmem wnikliwe dyskusje" - zapowiada aktorka.

Film 'Barbie' jest naszym Everestem. Tak jak powiedziała Margot, wydaje wam się, że wiecie, jak będzie wyglądać film o Barbie. Ale Greta i Noah zmienią jej postrzeganie. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli podzielić się efektami naszej pracy z widzami" - mówi McNamara.

Zobacz również:

Ryan Gosling: W dzieciństwie naśladował Rambo

Margot Robbie zostanie scenarzystką i reżyserką?

Amy Schumer: Za gruba, by zagrać Barbie?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ryan Gosling | Barbie (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje