Reklama

Amy Schumer: Za gruba, żeby zagrać Barbie?

Amy Schumer zaatakowała internetowych hejterów, którzy uważają, że jest za gruba do roli Barbie.

O tym, że to Amy Schumer wcieli się w kultową lalkę w ekranowej ekranizacji przygód Barbie, amerykańskie media poinformowały nieoficjalnie kilka dni temu. Od tego momentu gwiazda "Wykolejonej" musi znosić zniewagi internautów, którzy uważają, że jest za gruba i za mało atrakcyjna, by wcielić się w ikoniczna bohaterkę.

Reklama

Kilka godzin po otrzymaniu dwóch nominacji do nagród Grammy za komediowy album


"The Girl With The Lower Back Tattoo", 35-latka opublikowała swoje zdjęcie w stroju kąpielowym dodając, że nie wstydzi się swojego wyglądu.

Schumer podziękowała również fanom za wsparcie, współczując przy okazji wszystkim internetowym trollom. Aktorka dodała, że lawina krytyki, jaka na nią spadła, utwierdziła ją tylko w przekonaniu, że jest "idealnym wyborem do roli Barbie". Według Schumer reakcja hejterów udowadnia raczej, że "coś złego dzieje się z naszą kulturą"; sama aktorka chciałaby zaś stać się przykładem dla wszystkich prześladowanych i dyskryminowanych.

Scenariusz filmu o Barbie pisała odpowiedzialna za sukces "Seksu w wielkim mieście" Jenny Bicks. Angaż Schumer sprawi jednak, że aktorka, wspólnie z siostrą Kim Caramele, weźmie się także za scenariuszowe poprawki.

Historia skupić ma się na coraz mocniejszej pozycji kobiet i zmiennej naturze Barbie. Czasem akcji będzie współczesność, która pozwoli bohaterce na rozwój osobisty. Twórcy zakładają, że filmowa Barbie ma być kimś na kształt "współczesnej Mary Poppins".

Barbie już wielokrotnie była bohaterką filmów, jednak nigdy kinowych. Trafiały one do odbiorców od razu w formie DVD.

Jako lalka, Barbie istnieje od 1959 roku. Stworzyła ją Ruth Handler. Zabawka szybko stała się symbolem popkultury. Dziś logo Barbie widoczne jest także m.in. na gadżetach, książkach, grach czy komiksach. Marka warta jest setki milionów dolarów.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Amy Schumer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje