Reklama

Reklama

"Rust": Zdjęcia do filmu z Alekiem Baldwinem oficjalnie wstrzymane

Zdjęcia filmu "Rust" z Alekiem Baldwinem zostały oficjalnie wstrzymane po śmiertelnym wypadku na planie - poinformowała w poniedziałek wieczorem agencja AP. Producent westernu tłumaczył, że nie jest to koniec prac nad filmem, a raczej pauza w procesie jego produkcji - dodała agencja.

Alec Baldlwin

Do tragedii doszło w czwartek na farmie Bonanza Creek Ranch koło miasta Santa Fe w stanie Nowy Meksyk w trakcie kręcenia filmu "Rust". Kiedy broń w ręku Baldwina wypaliła, zginęła autorka zdjęć do filmu Halyna Hutchins, a ranny został reżyser Joel Souza.

Reklama

Produkcja filmu "Rust": Robimy pauzę

Producenci filmu poinformowali w e-mailu do całej ekipy filmowej, że prace nad nim zostały zawieszone przynajmniej na czas policyjnego śledztwa.

"Choć łamie nam to serca i ciężko cokolwiek przewidzieć, teraz, w tym momencie robimy pauzę, a nie kończymy (produkcji)" - napisali.

Kierownictwo filmu przekazało, że ekipa filmowa współpracuje ze służbami, a także sama prowadzi przegląd bezpieczeństwa na planie. Producenci oświadczyli, że służą członkom ekipy wsparciem w żałobie.

Urodzony w 1958 roku Baldwin to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów amerykańskich. Grał w takich filmach jak "Poślubiona mafii", "Polowanie na Czerwony Październik", "Zawód pan młody", "Ucieczka gangstera" czy "Notting Hill". Był zagorzałym krytykiem poprzedniego prezydenta USA Donalda Trumpa, którego parodiował w programie rozrywkowym NBC "Saturday Night Live", za co w 2017 otrzymał nagrodę Emmy.

Zobacz również:

Alec Baldwin przerywa milczenie po wypadku. "Szok i smutek"

Joel Souza wyszedł ze szpitala. Co z reżyserem, którego postrzelił Alec Baldwin?

Alec Baldwin zabił kobietę. Tragedia na planie filmu "Rust"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Rust | Alec Baldwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje