Reklama

Reklama

Robert Lewandowski bohaterem filmu. Kiedy premiera?

Jesienią ukaże się dokument o Robercie Lewandowskim zrealizowany dla Amazon Prime Video. Film ma opowiadać o życiu i karierze najsłynniejszego polskiego piłkarza.

Jesienią ukaże się dokument o Robercie Lewandowskim zrealizowany dla Amazon Prime Video. Film ma opowiadać o życiu i karierze najsłynniejszego polskiego piłkarza.
Robert Lewandowski /Robbie Jay Barratt - AMA /Getty Images

Zdjęcia do filmu o Robercie Lewandowskim ruszyły nieco ponad rok temu. Dokument jest już w zasadzie gotowy. Wymaga jedynie uzupełnienia wynikającego z transferu piłkarza do FC Barcelona.

Film o Robercie Lewandowskim

"Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację" - mówił jakiś czas temu Lewandowski. - "To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania, tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film. Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą".

Reklama

W filmie o Robercie Lewandowskim opowiadać też będą jego najbliżsi przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale, włączając największe gwiazdy światowego futbolu.

Za dokumentem stoi dom produkcyjny Papaya Films. Za koordynację wszystkich działań z ramienia zespołu Roberta Lewandowskiego odpowiadają Monika Bondarowicz oraz Tomasz Zawiślak. Film reżyseruje Maciej Kowalczuk, a producentem jest Kacper Sawicki.

Nie jest jeszcze znana data premiery filmu, ale powinien on być gotowy przed tegorocznym mundialem w Katarze, który startuje 28 listopada.

Zobacz też:

Zahara Jolie-Pitt: Adoptowana córka Angliny Jolie i Brada Pitta w prestiżowym college’u

"Drago": Niefortunny przeciek? Gwiazdor zabrał głos

Brad Pitt jednak nie kończy kariery. Został źle zrozumiany

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | amazon prime

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL