Reklama

Reklama

Reżyser postrzelony przez Aleca Baldwina wydał oświadczenie

Joel Souza, reżyser westernu "Rust", który został postrzelony przez Aleca Baldwina, szczęśliwie opuścił szpital już kilka godzin po wypadku. W wydanym oświadczeniu podkreślił przede wszystkim, że jest zdruzgotany śmiercią Halyny Hutchins.

Joel Souza

"Jestem zdruzgotany tak tragiczną stratą niezwykłej koleżanki z planu. Halyna była zawsze uprzejma, energiczna, bardzo utalentowana i zawsze motywowała mnie, abym był coraz lepszy" - powiedział Joel Souza w rozmowie z serwisem Deadline.

"W tym niesamowicie trudnym czasie jestem myślami z jej najbliższymi. Odczuwam też wdzięczność za ogrom wsparcia, jakie otrzymaliśmy od społeczności filmowej, ludziom z Santa Fe oraz setkom tych, którzy zdecydowali się nas wesprzeć. To dla nas bardzo dużo znaczy" - dodał Joel Souza

 

"Rust": Tragedia na planie

"New York Times" powołał się na trzy niewymienione z nazwiska osoby, które zrezygnowały z uczestniczenia w realizacji filmu "Rust" kilka godzin przed śmiertelnym incydentem i poinformował, że już 19 października dwukrotne doszło do przypadkowego wypalenia broni. Byli członkowie ekipy filmowej złożyli skargę w związku z obawami o bezpieczeństwo na planie. Zrezygnowali z powodu niedostatecznych wynagrodzeń i nieodpowiednich warunków produkcji.

Reklama

"Informacje, które podał jako pierwszy 'Los Angeles Times', dotyczą luźnego przestrzegania przepisów, a także konfliktów pracowniczych między producentami i członkami ekipy w trakcie realizacji filmu 'Rust', niskobudżetowego filmu o XIX-wiecznym przypadkowym zabójstwie i jego następstwach" - pisze "NYT".

Do tragedii doszło w czwartek na farmie w Bonanza Creek Ranch w trakcie kręcenia filmu "Rust". Kiedy broń w ręku Baldwina wypaliła, zginęła autorka zdjęć do filmu Halyna Hutchins, a ranny został reżyser Joel Souza.

Zobacz również: Alec Baldwin przerywa milczenie po wypadku. "Szok i smutek"
Zobacz również: Joel Souza wyszedł ze szpitala. Co z reżyserem, którego postrzelił Alec Baldwin?
Zobacz również: Alec Baldwin zabił kobietę. Tragedia na planie filmu "Rust"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy