Reklama

Reklama

Remake "Toksycznego mściciela" będzie filmem dla dorosłych widzów

Kolejny film dołącza do elitarnego klubu superbohaterskich filmów z kategorią wiekową R. Do tej pory znajdowały się w nim takie tytuły jak "Logan: Wolverine", "Legion samobójców", "Deadpool", "Watchmen" oraz "Blade: Wieczny łowca". Teraz ogłoszono, że kategorię wiekową R dostał też remake "Toskycznego mściciela". W głównej występuje w nim znany z "Gry o tron" Peter Dinklage.

Scena z filmu "Toksyczny mściciel"

 Jak informuje portal "The Hollywood Reporter", w środę 11 maja stowarzyszenie Motion Picture Association of America zdecydowało, że film "The Toxic Avengers" otrzyma kategorię wiekową R. Oznacza to, że widzowie poniżej 17 roku życia będą go mogli obejrzeć jedynie w towarzystwie opiekuna. Powodem przyznania tej kategorii wiekowej są "przemoc, krwawe sceny, przekleństwa, odniesienia seksualne i nagość".

"The Toxic Avenger" to remake kultowego niskobudżetowego filmu wytwórni Troma zatytułowanego "Toksyczny mściciel", który miał premierę w 1984 roku. Pomysł nakręcenia nowej wersji tej produkcji pojawił się już w 2010 roku, ale wtedy planowano, że będzie to "familijna komedia akcji". Plany zmieniały się kilkukrotnie do czasu, gdy za reżyserię nowej wersji "Toksycznego mściciela" wziął się Macon Blair ("I Don't Feel at Home in This World Anymore"). I zrobił krwawe widowisko.

Reklama

Peter Dinklage zagra "Toksycznego mściciela"

W tytułowej roli wystąpi Peter Dinklage. Wcieli się on w postać Winstona, słabeusza pracującego jako woźny w popularnym fitness klubie. Winston dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory, a pomóc może mu tylko drogie leczenie. Niestety jego pracodawca nie zamierza pokryć kosztów tej terapii. Mężczyzna postanawia więc okraść firmę, w której pracuje. W trakcie kradzieży wpada do toksycznych odpadów i zmienia się w zdeformowanego potwora. Jako Toksyczny Mściciel zaczyna szukać odwetu na wszystkich, którzy kiedykolwiek byli dla niego źli.

W pozostałych rolach w filmie "The Toxic Avenger" występują Elijah Wood, Julia Davis, Taylour Paige, Kevin Bacon oraz Jacob Tremblay. Film został już ukończony, jednak nie poinformowano jeszcze o dacie jego premiery.

Czytaj więcej:

Gwiazdy, które straciły dzieci. Kogo nie oszczędził los?

Kina wypełniły się widzami, jak przed pandemią

"Krime Story. Love Story" już na Netfliksie. Wiktoria Gąsiewska w nagich scenach

Lista partnerów i partnerek seksualnych Amber Heard. Kto się na niej znalazł?

"Boscy": Antonio Banderas i Penélope Cruz to duet idealny?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Peter Dinklage

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy