Reklama

Reklama

Reese Witherspoon powraca do roli sprzed lat! To komediowy klasyk

Gwiazda „Wielkich kłamstewek”, którą w przyszłym roku zobaczymy w kontynuacji „Legalnej blondynki”, postanowiła wystąpić w kolejnym reaktywowanym klasyku sprzed lat. Mowa o entuzjastycznie ocenianej komedii „Wybory” z 1999 roku. Witherspoon ponownie wcieli się w ambitną Tracy Flick, która tym razem stara się zdobyć upragnioną posadę dyrektora szkoły. Film zadebiutuje na platformie streamingowej Paramount+.

Reese Witherspoon w nowej roli

Dobra wiadomość dla fanów Reese Witherspoon i wielbicieli komediowych klasyków z przełomu wieków. Niedługo po tym, jak okazało się, że 46-letnia aktorka wystąpi w trzeciej części słynnej "Legalnej blondynki", gwiazda "Wielkich kłamstewek" przyjęła angaż do kontynuacji innej głośnej produkcji sprzed lat. Jak informuje "Deadline", Witherspoon po ponad dwóch dekadach powróci do roli Tracy Flick, którą sportretowała w "Wyborach" z 1999 roku.

Kontynuacja "Wyborów" ma być ekranizacją

Nadchodzący film, podobnie, jak miało to miejsce w przypadku oryginalnego obrazu, będzie ekranizacją powieści Toma Perrotta. Nominowany do Oscara pisarz i scenarzysta wydał w czerwcu książkę "Tracy Flick Can’t Win", która śledzi dalsze losy znanej z "Wyborów" bohaterki. Tym razem dojrzała już Tracy, zamiast o zwycięstwo w wyborach na przewodniczącą samorządu uczniowskiego, ubiega się o wymarzone stanowisko dyrektora szkoły, którego obecnie jest asystentką.

Reklama

Witherspoon w nadchodzącej komedii nie tylko zagra główną rolę, ale także będzie pełnić obowiązki producentki wykonawczej. Prócz aktorki powróci też reżyser oryginalnego obrazu, Alexander Payne, który znów stanie za kamerą. Za realizację filmu odpowiada studio Paramount Pictures. Tytuł zadebiutuje na należącej do wytwórni platformie streamingowej Paramount+. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Zobacz też:

Weekend w kinie: Zdesperowana Pomykała, namiętna Seydoux

"Black Adam" na HBO Max. Znamy datę premiery

Aaron Taylor-Johnson nowym Jamesem Bondem?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Reese Witherspoon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy