Reklama

Reklama

Produkcja filmu o Beacie Kozidrak została zawieszona. "Niesprzyjająca aura"

Produkcja filmu fabularnego o życiu Beaty Kozidrak została wstrzymana. "Aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca" - reżyser Piotr Domalewski wyjaśnił w rozmowie z magazynem "Party".

Beata Kozidrak

Gdy w wakacje 2021 ukazała się autobiografia Beaty Kozidrak "Beata. Gorąca krew", stało się jasne, że fani piosenkarki doczekają się także filmu biograficznego o barwnym życiu jednej z czołowych artystek polskiej sceny muzycznej.

Reżyserem filmu o Beacie Kozidrak miał być Piotr Domalewski, twórca wielokrotnie nagradzanego dramatu "Cicha noc", serialu "Mały zgon" oraz obrazów "60 kilo niczego" i "Jak najdalej stąd".

Reklama

Wokalistka zamieściła w październiku 2021 zdjęcie z reżyserem i producentem Leszkiem Bodziakiem, informując, że prace nad produkcją filmu "idą zgodnie z harmonogramem".

"Aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca"

Niestety, po tym, jak wokalistka została zatrzymana w ubiegłym roku za jazdę pod wpływem alkoholu, produkcja filmu została zawieszona.

"Projekt jest w zawieszeniu, bo po zatrzymaniu przez policję aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca" - reżyser przyznał właśnie w rozmowie z magazynem "Party". Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja zostanie wznowiona.

Beata Kozidrak bohaterką filmu?

Przypomnijmy, że pierwsze informacje o filmie na temat wokalistki zespołu Bajm pojawiły się już na początku 2019 roku. Miał to być jednak musical, więc nie wiadomo, czy chodzi o ten sam projekt. Łączy je jednak ten sam reżyser.

"Jest już gotowy scenariusz musicalu, który napisał genialny reżyser Piotr Domalewski, twórca znanego filmu 'Cicha noc'. Jesteśmy po pierwszych rozmowach" - mówiła w lutym 2019 roku Beata Kozidrak w "Fakcie".

"Jestem otwarta na propozycje i nie ukrywam, że taki pomysł bardzo mi się podoba" - stwierdziła wówczas wokalistka.

Grupa Bajm powstała w 1978 roku w Lublinie, nazwę tworząc z pierwszych liter imion założycieli - wokalistki Beaty Kozidrak, wokalistów Andrzeja Pietrasa i Jarosława Kozidraka (brat Beaty) oraz gitarzysty Marka Winiarskiego. Andrzej Pietras opuścił zespół w 1988 roku, by skupić się na roli menedżera i producenta, prywatnie przez lata pozostając mężem Beaty Kozidrak. W 2018 roku zespół Bajm obchodził 40-lecie swojego istnienia.

Zobacz również:

Skandalizująca Złota Palma: O tych filmach było głośno

Najsłynniejsze ekranowe zakonnice

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje