Reklama

Reklama

"Predator": Gwiazda miała problem ze zdobyciem ciekawych ról! Dlaczego?

Od piątku 5 sierpnia na platformie Disney+ można oglądać kolejną odsłonę serii rozpoczętej w 1987 roku filmem „Predator”. Główną gwiazdą filmu „Predator: Prey” jest Amber Midthunder, która swoim występem zdążyła już zachwycić pierwszych widzów i recenzentów. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Midthunder opowiedziała o tym, jak trudno – jako kobiecie i rdzennej Indiance – było jej przebić się do poważnego kina.

"Predator: Prey": Fabuła filmu

"Predator: Prey" to rozgrywająca się na początku XVIII wieku historia Naru, młodej kobiety z plemienia Komanczów. Jej ludowi grozi niebezpieczeństwo, a ona, będąc świetnie wyszkoloną wojowniczką, desperacko próbujące uchronić przed nim wioskę. Przeciwnik, z którym musi się zmierzyć, okazuje się być wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał. W końcu dochodzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy - czytamy w opisie filmu.

"Predator: Prey": Gwiazda miała problem z otrzymaniem ról

W rolę wojowniczki z plemienia Komanczów wcieliła się Amber Midthunder, którą wcześniej można było podziwiać w takich produkcjach jak serial "Legion" czy film "Lodowy szlak", w którym zagrała u boku Liama Neesona i Laurence’a Fishburne’a. Występ w filmie "Predator: Prey" już zapewnił jej popularność i propozycje kolejnych ról. Nie zawsze było jednak tak kolorowo.

Reklama

Pochodząca z plemienia Siuksów 25-letnia aktorka wyznała w rozmowie z portalem "The Hollywood Reporter", że znalezienie roli takiej jak Naru nie było łatwym zadaniem. Pragnącej rozwijać się Midthunder proponowano, by próbowała swoich sił w lżejszych, przeznaczonych dla dziecięcej widowni produkcjach.

"Predator: Prey": Jednak zagrała u Disneya

Midthunder nie uległa i szukała innych ról niż te w lekkich, łatwych i przyjemnych produkcjach dla młodego widza. W końcu taką dostała. Jak na ironię, właścicielem serii "Predator" jest właśnie studio Disneya. W 2019 roku wytwórnia przejęła cały katalog studia Fox, do której należał ten popularny cykl. Disney jest też właścicielem platformy Hulu, na której premiery mają "dorosłe" produkcje tej wytwórni. W Polsce repertuar Hulu można oglądać na platformie Disney+.

Zobacz też:

"Heaven in Hell": Magdalena Boczarska w scenach seksu [zwiastun]

"Za duży na bajki" hitem Netfliksa. Kolejny tydzień na szczycie

Dagmara Kaźmierska zostanie gwiazdą filmową?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Disney+

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL