Reklama

Reklama

"Za duży na bajki" hitem Netfliksa. Kolejny tydzień na szczycie

"Za duży na bajki" drugi tydzień z rzędu jest najchętniej oglądanym nieanglojęzycznym filmem na świecie. Produkcja ponownie znalazła się w TOP10 aż w 38 krajach!

"Za duży na bajki" zadebiutował na ekranach polskich kin 18 marca i z miejsca stał się hitem. Film obejrzało 300 tysięcy widzów, co jest świetnym wynikiem, biorąc pod uwagę, że reprezentuje niespecjalnie popularne w naszym kraju kino familijne.

Produkcja jeszcze większy sukces osiągnęła, gdy trafiła na Netfliksa. Pomiędzy 18 a 24 lipca była liderem wśród nieanglojęzycznych produkcji platformy. "Za dużego na bajki" oglądano w sumie przez 11 milionów godzin. Film wskoczył do rankingu Top 10 na 38 lokalnych rynkach, a największą popularnością cieszył się w: Argentynie, Brazylii, Chile, Meksyku, Panamie, Chorwacji, Islandii, Łotwie, Litwie, Portugalii, Rumunii, Słowenii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Reklama

Ten sukces produkcja Kristoffera Rusa powtórzyła w kolejnym tygodniu. Pomiędzy 25 a 31 lipca znów znalazła się na pierwszym miejscu wśród nieanglojęzycznych produkcji streamingowego giganta. Tym razem oglądano ją przez 11,5 mln godzin.

"Za duży na bajki": Familijny hit

Dorastanie i pierwsza miłość, nadopiekuńcza mama i szalona ciotka, przyjaźń na zakręcie i wielki turniej gamingowy. Jak widać, życie 10-letniego e-sportowca to nie lada wyzwanie. Film "Za duży na bajki" to niezwykle ciepła, zabawna i pobudzająca wrażliwość opowieść o tym, jak stawiać czoła trudnym, życiowym sytuacjom.

Film opowiada o losach Waldka, którego życie wypełnione jest głównie grami komputerowymi i w którym następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy, chłopiec zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki, która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.

Netflix: Polskie filmy i seriale w światowym Top10

Polskie produkcje dostępne na Netfliksie cieszą się coraz większą popularnością na świecie. W topowej światowej 10 Netfliksa znalazły się m.in. "Najmro", "Furioza", "Jak pokochałam gangstera", "Dawid i elfy", "Bartkowiak", czy "Królowa", "Zachowaj spokój", "Krakowskie potwory".

Netflix: Filmy dla całej rodziny

"Za stary na bajki" podobnie jak i wiele innych produkcji Netflix skierowany jest do rodzin. Już jakiś czas temu platforma wprowadziła rozbudowane funkcje ochrony rodzicielskiej, które pomagają rodzicom podejmować świadome decyzje o tym, co oglądają ich dzieci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Za duży na bajki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL