Reklama

Powstanie film "Ocean's 14"?

Trzy części serii Stevena Soderbergha "Ocean's", zatytułowanej tak od nazwiska głównego bohatera filmu, granego przez George'a Clooneya Danny'ego Oceana, zarobiły w kinach prawie miliard dwieście milionów dolarów. Po ich trzech "męskich" odsłonach, przyszedł czas na "żeński" spin-off, film "Ocean's 8". Jaka będzie przyszłość tej popularnej serii? Niewykluczone, że niebawem widzowie doczekają produkcji "Ocean's 14".

Chcielibyście znów zobaczyć ich razem?

Cykl filmowy wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha rozpoczął się od remake'u filmu "Ryzykowna gra" z 1960 roku. "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" z 2001 roku opowiadał o grupie złodziei, którzy dokonują zuchwałego napadu na kasyno.

Reklama

Kolejne odsłony serii były pokłosiem wydarzeń z pierwszego filmu, sprowadzającym się do kolejnych opowieści o zuchwałych napadach. Co wyróżniało film Soderbergha, to naszpikowana gwiazdami obsada, w której obok Clooneya znaleźli się m.in. Brad Pitt, Matt Damon, Casey Affleck, Andy Garcia, Julia Roberts czy Al Pacino. A także Don Cheadle ("Miasto gniewu", "Hotel Ruanda"), który w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że powstanie filmu "Ocean's 14" wcale nie jest wykluczone.

"Rozmawialiśmy o tym filmie zaraz po premierze 'Ocean's 13', ale potem zmarł grający w naszym filmie Bernie Mac i zdecydowaliśmy, że nie będziemy go robić. Ostatnio jednak znowu zagrałem u Soderbergha w filmie 'No Sudden Move' i Steven powiedział mi, że jest sposób na powrót do serii 'Ocean's' i że rozważa taką możliwość. Nic więcej jednak nie powiedział. Nic więc nie wiem. Nie wiem, kto mógłby w nim zagrać, choć wyobrażam sobie, że główna grupa pozostałaby taka sama. Chciałbym to zobaczyć" - powiedział Cheadle w wywiadzie dla "Entertainment Weekly".

Od ostatniego filmu serii minęło niemal 15 lat. W tym czasie zmarł jeszcze inny członek obsady cyklu, Carl Reiner. Pozostali aktorzy, którzy stanowili o sukcesie tych filmów, wciąż pozostają jednymi z największych gwiazd filmowych w branży. Można więc sobie wyobrazić, że zgranie ich terminów byłoby trudne. Skoro jednak poprzednio udało się to aż trzykrotnie, czemu miałoby się to nie udać teraz?

W kwestii filmu "Ocean's 14" pozostaje jeszcze jedno ważne pytanie. Co z granym przez Clooneya Dannym Oceanem? Główna bohaterka filmu "Ocean's 8" to siostra Danny'ego, grana przez Sandrę Bullock Debbie Ocean. W jednej ze scen filmu Debbie odwiedza grób brata, co sugerowałoby, że Danny nie żyje.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje