Reklama

"Podróż do Betlejem": Antonio Banderas w roli Heroda. Kiedy premiera?

Antonio Banderas wcielił się w króla Heroda w nowej musicalowej odsłonie historii o Maryi, Józefie i nowonarodzonym Jezusie. Premiera filmu w amerykańskich kinach zapowiadana jest na 10 listopada. W sieci właśnie pojawił się zwiastun produkcji.

"Podróż do Betlejem": Antonio Banderas filmowym Herodem

"Podróż do Betlejem" będzie reżyserskim debiutem Adama Andersa, który w przeszłości był producentem muzycznym popularnego serialu musicalowego "Glee". W postaci Maryi i Józefa wcielili się Fiona Palomo ("Outer Banks") oraz Milo Manheim ("Zombies 3"). W roli Heroda zobaczymy natomiast Antonio Banderasa, którego widzowie znają z ról w filmach: "Evita" (1996), "Desperado" (1995) czy "Maska Zorro" (1998).

Banderas jest też aktorem dubbingowym. Swojego głosu użyczył Kotu w Butach w filmach "Shrek 2" (2004), "Shrek Trzeci" (2007) i "Shrek Forever" (2010) oraz produkcji "Kot w butach" (2011).Aktor ma na swoim koncie wiele nagród, m.in. Złotą Palmę dla najlepszego aktora za najnowszy film Almodovara - "Ból i blask" (2019).

Reklama

W pozostałych rolach wystąpili Stephanie Gil, Rizwan Manji, Geno Segers, Omid Djalili, Joel Smallbone oraz Lecrae. 

Zaprezentowany zwiastun filmu każe przypuszczać, że jedną z jego największych gwiazd będzie też osiołek.

"Od lat marzyłem o tym, by stworzyć bożonarodzeniowy musical. Możliwość urzeczywistnienia tego marzenia razem z oszałamiającą obsadą przekracza wszelkie wyobrażenia. Jestem przekonany, że nasz film przejdzie do klasyki na lata" - powiedział w rozmowie z portalem "Variety" Anders, który napisał też scenariusz tego musicalu (razem z Peterem Barsocchinim) i jest też współkompozytorem muzyki. Skomponował ją razem z Nikki Anders ("Glee") oraz Peerem Astromem ("Era Rocka").

Zobacz również:

"Uwierz w Mikołaja": Świąteczna komedia inna niż wszystkie [zwiastun]

"Mamma Mia! 3": Czy Meryl Streep powróciłaby w kontynuacji muzycznego hitu?

Timothée Chalamet w filmie "Wonka": Idealny do tej roli, wzbudza zachwyt 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Antonio Banderas

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy