Reklama

Reklama

"Phoenix Rising": Gwiazda ujawniła, że była w ciąży z Marilynem Mansonem

"Phoenix Rising" jest dwuczęściowym dokumentem o wypełnionym przemocą związku aktorki Evan Rachel Wood z Marilynem Mansonem. 15 marca film będzie miał premierę na HBO Max. Wood przyznaje w nim, że była w ciąży z piosenkarzem, a w następstwie aborcji, której się poddała, miała myśli samobójcze.

Dziennik "New York Post", którego dziennikarz miał wgląd w serial przed jego emisją, podaje, że Wood zaszła w ciążę z Mansonem w 2011 roku, gdy pracowała nad miniserialem HBO "Mildred Pierce". Jak przyjął wieść o tym, że partnerka zdecydowała przerwać ciążę?

"Ulotnił się na czas aborcji. Byłam taka smutna i przestraszona. Oczywiście, wierzę, że to kobieta ma prawo decydować, ale nie oznacza to, że ta decyzja nie była druzgocąca..." - miała wyznać Wood w drugim odcinku "Phoenix Rising".

Reklama

"Zaraz po zabiegu powiedział do mnie: 'Zrób mi kolację'. Pamiętam, że odpowiedziałam, że powinnam odpoczywać, bo moje ciało przeszło traumę i są tego konsekwencje. Ale nie obchodziło go to" - wspomina Wood.

"Phoenix Rising": Traumatyczne doświadczenia

Jej ciąża była trudna do uniknięcia, zważywszy, że, jak mówi w dokumencie, Manson zawsze "odmawiał zakładania prezerwatywy".

Po usunięciu ciąży zaczęła mieć myśli samobójcze. "Poszłam do łazienki, wzięłam szklankę, rozbiłam ją na podłodze i po prostu zaczęłam dłubać w nadgarstkach tak mocno, jak tylko mogłam" - opisuje moment, gdy chciała odebrać sobie życie.

Wood rozstała się z muzykiem ponad 10 lat temu. W lutym ubiegłego roku oskarżyła Mansona o to, że gdy byli parą, stosował wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Wkrótce pojawiły się kolejne kobiety, który zarzuciły rockmanowi to, że też były przez niego prześladowane. Biuro szeryfa Los Angeles wszczęło śledztwo przeciw piosenkarzowi. Jednak nie postawiono mu żadnych zarzutów.

Zobacz również:

Netflix udostępnił za darmo nominowany do Oscara dokument o Ukrainie

Teraz się wstydzi? Karierę zaczynała od filmów erotycznych

Independent Spirit Awards 2022: "Córka" filmem roku!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Phoenix Rising | Evan Rachel Wood

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy