Reklama

Patryk Vega: Czego nie wiemy o reżyserze filmu "Miłość, seks & pandemia"?

Już wkrótce na ekrany polskich kin trafi najnowszy film Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Kontrowersyjny reżyser wziął się za temat relacji międzyludzkich w czasie lockdownu. Jak wyglądały początki kariery Patryka Vegi? Kim jest żona znanego reżysera? Jak naprawdę nazywał się Patryk Vega? Oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojego najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia", który już niebawem będzie można oglądać w kinach. Trailer wywołał ogromne poruszenie wśród internautów, tym bardziej, że jedną z głównych ról gra tam Małgorzata Rozenek-Majdan. Znana prezenterka i żona Radosława Majdana pojawi się w filmie w odważnych scenach erotycznych. 

Reklama

Kim jest Patryk Vega? Jak się nazywał naprawdę? Jak wyglądały początki jego kariery reżyserskiej?  Kim jest żona Patryka Vegi? Oto kilka rzeczy, których możecie nie wiedzieć o reżyserze filmu "Miłość, seks & pandemia".   

Patryk Vega: wiek, nazwisko, rodzina, Instagram, metamorfoza

Słynny polski reżyser urodził się 2 stycznia 1977 roku w Warszawie. Patryk Vega to pseudonim. Naprawdę nazywa się Patryk Sebastian Krzemieniecki. Znak zodiaku reżysera to Koziorożec. 

Polski reżyser był wychowany przez matkę. Jego ojciec zostawił rodzinę, gdy Patryk miał dziewięć miesięcy. W wieku 18 lat Patryk postanowił zmienić nazwisko. Vega przyznał, że nie utożsamiał się z nazwiskiem ojca, z którym przez lata nie miał kontaktu. Poza tym Patryk marzył o karierze za granicą, a "Vega" dobrze brzmi po angielsku. Słynny reżyser zainspirował się filmem "Pulp Fiction", w którym jednym z bohaterów był Vincent Vega. 

Patryk Vega prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @patryk_vega_official. Mimo że wielu krytykuje produkcje reżysera, obserwuje go ponad 200 tys. internautów. 

Obfita sylwetka i krągłe policzki były przez lata znakiem rozpoznawczym Patryka Vegi, do momentu, w którym zaprezentował swój nowy wygląd. W 2019 roku twórca zmienił się nie do poznania - w bardzo szybkim tempie schudł prawie 60 kg! Patryk Vega zdradził, w jaki sposób udało mu się zrzucić aż tyle kilogramów. Okazuje się, że znany reżyser zmienił swój sposób odżywiania i zaczął dużo ćwiczyć, a zwłaszcza regularnie grać w piłkę nożną. Ponadto Patryk Vega kompletnie zmienił swój styl i wizerunek, a jego kolekcja tatuaży znowu się powiększyła.   

Patryk Vega: wykształcenie i kariera

Patryk Vega zaczął się interesować kinem i montażem już w szkole podstawowej. Będąc nastolatkiem, został wpisany do polskiej księgi rekordów Guinnessa jako najmłodszy twórca grafiki komputerowej. Vega zaczął zarabiać w wieku 14 lat, początkowo handlując nielegalnym oprogramowaniem na jednej z warszawskich giełd. 

Znany reżyser jest absolwentem socjologii na specjalizacji medialnej w Collegium Civitas w Warszawie. W 1998 roku zadebiutował jako scenarzysta, realizując serial "Pierwszy milion". 

W 2005 roku stworzył swój pierwszy pełnometrażowy film fabularny "PitBull", w którym sportretował środowisko policjantów. Film zdobył ogromną popularność wśród widzów. Powstał także serial pt. "Pitbull", który w latach 2005-2008 był emitowany w TVP 2. Spośród innych seriali sukces przyniosły mu również "Kryminalni" i "Twarzą w twarz". W 2009 roku premierę miał wyreżyserowany przez Patryka Vegę film "Ciacho", a w 2013 roku "Last Minute". Niestety tym razem te dwie produkcje zostały fatalnie ocenione przez krytyków.   

Patryk Vega ma na swoim koncie takie filmy jak "Służby specjalne" (2014), Pitbull. Niebezpieczne kobiety" (2016), "Botoks" (2017), "Kobiety mafii" (2018), "Polityka" (2019), "Bad Boy" (2020) oraz "Pętla" (2020). Reżyser jest również specjalistą od mocnego kina. Dokument "Oczy diabła" i film "Small World" opowiadają o handlu dziećmi. Poza tym Vega ma własne studio filmowe pod nazwą "Magic Hour". 

Patryk Vega: życie prywatne. Kim jest jego żona?

Od 2010 roku Patryk Vega jest w związku małżeńskim z Katarzyną Słomińską. Para ma razem troje dzieci: córkę i synów-bliźniaków. Reżyser rzadko dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. Twórca filmów nie ukrywa, że za jego sukcesem stoi ukochana żona. Katarzyna Słomińska wywróciła życie Vegi do góry nogami. To ona pomogła mu schudnąć, rzucić używki, nawrócić się oraz zmienić hierarchię wartości. 

Patryk Vega: "Miłość, seks & pandemia"

Już niebawem, 4 lutego, w kinach pojawi się najnowszy film Patryka Vegi - "Miłość, seks & pandemia". "To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnymi" - brzmi opisu nowej produkcji. Poza znaną prezenterką telewizyjną Małgorzatą Rozenek-Majdan w obsadzie filmu "Miłość, seks & pandemia" znaleźli się m.in. Anna Mucha, Zofia Zborowska, Dawid Czupryński oraz Sebastian Dela.      

Zobacz również:

"Miłość, seks & pandemia": Patryk Vega opowiada o scenach seksu!

Małgorzata Rozenek-Majdan: Co wiemy o gwieździe filmu "Miłość, seks & pandemia"?

Patryk Vega podejmuje kolejny trudny temat

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega | Miłość seks & pandemia
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy