Reklama

Reklama

Opóźniono premiery filmów "Szybcy i wściekli 10" oraz "Bullet Train"

Od czasu wybuchu pandemii kolejne przesunięcia premier filmowych nie dziwią już nikogo. Harmonogram nieustannie się zmienia, a kolejne tytuły zajmują nowe daty, bądź całkowicie znikają, by trafić później na streamingi. Następnymi dwoma filmami, na które widzowie będą musieli poczekać nieco dłużej, są "Szybcy i wściekli 10" oraz "Bullet Train". Przesunięcia terminów ich premier nie są jednak aż tak drastyczne.

Michelle Rodriguez i Vin Diesel w scenie z filmu "Szybcy i wściekli 9"

Fani serii "Szybcy i wściekli" mogą odetchnąć z ulgą. Premiera dziesiątej części cyklu przesunięta została zaledwie o sześć tygodni. To w zasadzie drobiazg w porównaniu z innymi tytułami, na które trzeba czekać dłużej o rok albo i więcej, czego przykładem jest "Top Gun: Maverick". Pierwotnie film "Szybcy i wściekli 10" miał trafić do kin 7 kwietnia 2023 roku, ale pojawi się w nich 19 maja 2023 roku.

Reklama

Studio Universal nie podało żadnych powodów przesunięcia premiery dziesiątej odsłony słynnej serii. Latem 2023 roku film ten konkurować będzie z innymi głośnymi premierami zaplanowanymi na ten okres. Mowa o drugiej części komiksowego "Shazam", która wchodzi do kin 26 maja oraz o aktorskiej wersji "Małej syrenki", której premierę wyznaczono na 2 czerwca. Reżyserowany przez Justina Lina film "Szybcy i wściekli 10" będzie przedostatnią częścią serii, która do tej pory zarobiła w kinach na całym świecie ponad 6 miliardów dolarów.

"Bullet Train": Brad Pitt i Sandra Bullock w pociągu do Tokio

Innym filmem, którego data premiery została właśnie przesunięta, jest napakowany gwiazdami sensacyjny thriller "Bullet Train". Studio Sony zdecydowało się przenieść jego kinowy debiut z 8 kwietnia na 15 lipca 2022 roku.

Reżyserowany przez Davida Leitcha "Bullet Train" z Bradem Pittem w roli głównej został oparty na motywach powieści graficznej "Maria Beetle" Kotaro Isaki. Opowiada o kilkorgu płatnych zabójcach, którzy spotykają się w jednym pociągu jadącym do Tokio. W pozostałych rolach w filmie Leitcha występują: Sandra Bullock, Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Masi Oka oraz Michael Shannon.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Szybcy i wściekli 10

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama