Reklama

Olga Frycz urodziła

Olga Frycz właśnie została mamą. Popularna aktorka powitała na świecie drugą córkę. Na swoim Instagramie zaprezentowała pierwsze zdjęcie małej Zosi.

Olga Frycz właśnie została mamą. Popularna aktorka powitała na świecie drugą córkę. Na swoim Instagramie zaprezentowała pierwsze zdjęcie małej Zosi.
Olga Frycz /Artur Podlewski /AKPA

Ostatni rok przyniósł wiele niespodzianek w życiu Olgi Frycz . Najpierw po kilku miesiącach spędzonych na Teneryfie razem z córką Helenką wróciła do Polski, a następnie poinformowała swoich fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Dodała także, że jej świadomym wyborem jest samodzielne macierzyństwo.

Olga Frycz urodziła drugą córkę. Zdradziła, kto jest ojcem dziecka

"Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu" - napisała w czerwcu na Instagramie, wyjawiając przy tym, jakie jej druga córeczka będzie miała imię.

Reklama

Teraz aktorka powitała Zosię na świecie. Zamieściła jej pierwsze zdjęcie na Instagramie, które opatrzyła komentarzem: "Nasza Zosieńka. Helenka nie może opanować radości. Tata live_wild_by_nowak pęka z dumy. Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. Ps. Czujemy się wspaniale" - napisała aktorka.

Dopiero teraz Frycz zdradziła że tatą małej Zosi jest Łukasz Nowak, miłośnik sportów ekstremalnych, podróżnik i mówca motywacyjny. Aktorka była widywana z nim pod koniec zeszłego roku, który spędziła w gronie przyjaciół na Teneryfie.

Przy wpisie widnieje data 18.10.2021, co może znaczyć, że Olga Frycz jest już mamą od kilku dni. A przypomnijmy, że 23 października aktorka sama świętowała 35. urodziny.

Olga Frycz: Kariera

Olga Frycz wychowywała się w wielodzietnej rodzinie. Ma starszą siostrę i trzech braci, dwoma opiekowała się pomagając mamie, po tym jak opuścił ich ojciec, znany aktor Jan Frycz. Miała wówczas 12 lat. Sama została aktorką, ale jak twierdzi, ojciec nigdy nie pomagał jej w zdobyciu roli. "Miałam do niego żal, że o nas po tym zapomniał" - mówiła.

"Grałam od dziecka. To było dla mnie normalne życie. Nie traktowałam tego jako pracę, tylko jako przyjemność. Dzieci po szkole szły na podwórko, miały zajęcia angielskiego czy basen, a ja szłam na plan filmowy" - opowiadała aktorka w programie TVN "Szczera i naturalna. Kulisy sławy Olgi Frycz".

Mimo że na kinowym ekranie zadebiutowała już w 1996 roku w "Grach ulicznych" Krzysztofa Krauzego - miała wówczas zaledwie 10 lat - o Oldze Frycz zrobiło się głośno dopiero pięć lat później za sprawą nominacji do Polskiej Nagrody Filmowej.

Na nominacje do Orłów nastolatka zapracowała sobie dzięki dwóm drugoplanowym kreacjom: w "Weiserze" Wojciecha Marczewskiego i w "Bożych skrawkach" Yurka Bogayevicza.

W 2009 roku Olga Frycz zagrała główną kobiecą rolę w filmie Jacka Borcucha "Wszystko, co kocham". W pokazywanym na festiwalu w Sundance głośnym obrazie aktorka wcieliła się w postać Basi, wrażliwej nastolatki zakochanej w Janku, liderze punkrockowej kapeli (Mateusz Kościukiewicz).

Potem propozycji kinowych przychodziło coraz mniej i aktorka zaczęła występować w serialach. Można było ją zobaczyć w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Londyńczycy" czy "Ojciec Mateusz". W 2013 roku dołączyła do obsady sagi rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość". W większej roli pojawiła się jeszcze w serialu "Dom nad rozlewiskiem" (2009),

Prywatnie przez długi czas Olga Frycz związana była z 16 lat starszym reżyserem Jackiem Borcuchem. Para ostatecznie rozstała się, a aktorka związała się z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. W 2018 roku na świat przyszła ich córeczka Helena. Ten związek także jednak nie przetrwał.

Czytaj również:

Na jej pogrzebie wybuchł skandal. "Miał pan tupet, że tu przyszedł"

Polska aktorka w końcu bierze ślub? To zdjęcie zdradza wszystko!

Odsłania ciało w bikini. Nie do wiary, że ma już 40 lat!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama