Reklama

Ilona Ostrowska bierze ślub? To zdjęcie zdradza wszystko

Ilona Ostrowska od lat związana jest z Patrykiem Stawińskim, ale dotąd nie formalizowali swojego związku. Niedawno pojawiły się jednak informacje o ślubie gwiazdy. Teraz głos zabrała sama zainteresowana.

Ilona Ostrowska od lat związana jest z Patrykiem Stawińskim, ale dotąd nie formalizowali swojego związku. Niedawno pojawiły się jednak informacje o ślubie gwiazdy. Teraz głos zabrała sama zainteresowana.
Ilona Ostrowska /VIPHOTO /East News

Ilona Ostrowska: Nie tylko Lucy z "Rancza"

Ilona Ostrowska to ciesząca się dużą sympatią widzów aktorka, znana z takich produkcji, jak: "Ile waży koń trojański?", "Misja Afganistan" czy "Na dobre i na złe". Największą rozpoznawalność aktorka zyskała za sprawą Lucy Wilskiej w kultowym serialu TVP - "Ranczo". Widzowie pokochali produkcję, która doczekała się aż dziesięciu sezonów.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to Ostrowska była żoną znanego reżysera, Jacka Borcucha. Mają razem córkę, Mirosławę. Małżeństwo zakończyło się jednak rozwodem, gdyż Borcuch wdał się w romans z Olgą Frycz.

Reklama

Po kilku latach Ostrowska znalazła miłość u boku Patryka Stawińskiego. Para nie zalegalizowała jednak swojego związku. Ostatnio można było odnieść wrażenie, że coś się zmieniło.

Ilona Ostrowska wzięła ślub?

Ilona Ostrowska zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z woalką ślubną zasłaniającą jej twarz. Aktorka wyjaśniła, że to charakteryzacja do przedstawienia. Chodzi więc o ślub w życiu zawodowym, nie w prywatnym.

"Kochani, dementuję wszelkie szalone plotki o moim ewentualnym zamążpójściu. Jestem wolnym, szczęśliwym ptakiem i żadne przysięgi ani instytucje do niczego nie są nam potrzebne. 'Małżeństwo nie służy miłości' I. Bergman. Ale grać Pannę Młodą mogę zawsze" - napisała Ostrowska.

Patryk Stawiński, z którym związana jest Ostrowska, jest basistą zespołu "Kobiety". Muzyk jest również jednym z założycieli zespołu "Homosapiens". Współpracuje między innymi z Marią Peszek.

Ostrowska i Stawiński doczekali się syna Gustawa. Niedawno muzyk zdobył nagrodę Fryderyka, Ostrowska gratulowała mu sukcesu, pisząc: "Fryderyk - dla mojego ukochanego - HUUUURA - Gratuluje Pat & całemu zespołowi @natalia_przybysz_official to duża sprawa :)Jesteście Najlepsi!!!".

Czytaj również:

"Rolnik szuka żony 8": Kamila zapłakana. Trzy kobiety nagle opuściły program [6. odcinek]

Nie żyje gwiazdor kultowego serialu. Miał 59 lat

Znany polski aktor nie żyje. "Człowiek wartości i refleksji"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | Ranczo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy