Reklama

Reklama

"Ocean's Eleven": Ryan Gosling i Margot Robbie razem w prequelu filmu?

O Ryanie Goslingu i Margot Robbie mówi się ostatnio w kontekście filmu "Barbie". Popularni aktorzy mają wcielić się w Kena i Barbie w nowej wersji historii o słynnej lalce. Teraz okazuje się, że być może nie będzie to ich jedyny wspólny projekt. W amerykańskich mediach właśnie pojawiły się doniesienia jakoby Gosling i Robbie otrzymali główne role w prequelu wielkiego kinowego hitu - "Ocean's Eleven".

"Ocean's Eleven": Szczegóły dotyczące prequelu

Jak podaje serwis "Deadline", wytwórnia Warner Bros. przygotowuje się do realizacji prequelu kasowego cyklu "Ocean's Eleven". Według medialnych doniesień główne role w produkcji miałyby przypaść Ryanowi Goslingowi oraz Margot Robbie, których już w przyszłym roku zobaczymy na ekranach kin jako Kena i Barbie. 

Póki co udział aktorów w nowym projekcie nie jest jeszcze przypieczętowany. Jednak więcej niż prawdopodobne jest, że Robbie ma już zapewnioną rolę. Wiadomo bowiem, że będzie jedną z producentek obrazu. Występ Goslinga ma być natomiast wciąż negocjowany.

Reklama

Według wspomnianego źródła, film ma wyreżyserować Jay Roach. Za scenariusz odpowiada zaś Carrie Solomon. Póki co niewiele wiadomo natomiast na temat fabuły produkcji. Dotychczas poinformowano jedynie, że akcja prequelu osadzona będzie w latach 60. ubiegłego wieku. 

Zdjęcia do filmu, zgodnie z pierwszymi informacjami, mają ruszyć wiosną przyszłego roku. 

Zobacz również: 

Gary Busey z poważnymi oskarżeniami. "Chodziło o dotyk"

Anthony Hopkins znalazł nową pasję. Porzuci aktorstwo?

Will Smith wraca do mediów społecznościowych? Wymowny wpis aktora  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ryan Gosling | Margot Robbie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL