Reklama

Marilyn Manson pozywa swoją byłą narzeczoną. Wcześniej oskarżyła go o gwałt

Marylin Manson oskarżył byłą narzeczoną, aktorkę Evan Rachel Wood, o "złośliwe pomówienia". Kobieta twierdzi, że gdy była w związku z Mansonem, ten maltretował ją, poddawał praniu mózgu oraz "zmuszał do uległości". Teraz on uważa, że zniszczyła jego karierę.

W lutym 2021 Wood potwierdziła na Instagramie i w oświadczeniu dla "Vanity Fair", że Brian Warner (prawdziwe imię i nazwisko Marilyna Mansona) regularnie się nad nią znęcał, a przemoc ta miała charakter seksualny. Po tym oświadczeniu cztery inne kobiety zgłosiły podobne zarzuty wobec gwiazdy rocka. Manson od początku zaprzeczał wszystkim oskarżeniom.

"Phoenix Rising": Evan Rachel Wood wyznaje prawdę

W tym roku premierę miał film o życiu Evan Rachel Wood, zatytułowany "Phoenix Rising". W dokumencie aktorka wyjawiła, że została "zmuszona do komercyjnego aktu seksualnego pod fałszywymi pretekstami" podczas kręcenia teledysku do przeboju Mansona "Heart-Shaped Glasses" z 2007 roku.

Reklama

Według czasopisma "The Blast", po niedawnej premierze filmu miarka się przebrała i Manson oskarżył Evan Rachel Wood o... stalking, czyli celowe zadawanie mu cierpienia emocjonalnego, zniesławienie i podszywanie się pod inną osobę w Internecie (Evan Rachel Wood miała jakoby podawać się za agentkę FBI i rozpowszechniać fake newsy o dochodzeniach wobec niego).

Dokumenty w tej sprawie zostały złożone 2 marca w Sądzie Najwyższym w Los Angeles. Marilyn Manson uważa, że dotychczasowe wypowiedzi i działania jego byłej narzeczonej to "złośliwe pomówienia", które zaszkodziły mu w karierze: muzycznej, telewizyjnej oraz filmowej.

Zobacz również:

Ukraińska Akademia Filmowa: Apel o bojkot rosyjskich produkcji

Vera Farmiga w geście solidarności z Ukrainą

Sean Penn na Ukrainie. Nie wyjechał mimo wojny

Gwiazdy solidaryzują się z Ukrainą. Kto zabrał głos?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Marylin Manson | Evan Rachel Wood

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy