Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska wróciła do teatru po siedmioletniej przerwie

"Na pewno był to sezon wyjątkowy. Graliśmy dla 75 proc., 50 proc., a nawet 25 proc. widowni z ogromnym zaangażowaniem" - powiedziała PAP, Małgorzata Kożuchowska, podsumowując mijający rok na deskach teatru. Jak podkreśliła, w ludziach jest ogromna potrzeba spotkania z kulturą oko w oko, twarzą w twarz.

"Na pewno był to sezon wyjątkowy. Graliśmy dla 75 proc., 50 proc., a nawet 25 proc. widowni z ogromnym zaangażowaniem" - powiedziała PAP, Małgorzata Kożuchowska, podsumowując mijający rok na deskach teatru. Jak podkreśliła, w  ludziach jest ogromna potrzeba spotkania z kulturą oko w oko, twarzą w twarz.
Małgorzata Kożuchowska /Maciej Gillert /AKPA

W wypowiedzi dla PAP Małgorzata Kożuchowska zaznaczyła, że pomimo ograniczeń związanych z pandemią aktorzy i widzowie teatralni uczestniczyli w spektaklach "z ogromnym zaangażowaniem".

"Publiczność była zawsze i te przedstawienia najczęściej kończyły się brawami na stojąco. Były to niezwykle wzruszające momenty, kiedy publiczność dziękowała nam za spektakl, a my im za ich obecność w teatrze w tych wymagających, trudnych warunkach" - wspomniała aktorka.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska: Powrót do teatru po 7-letniej przerwie

Jak podsumowała: "Było to bardzo budujące, że mimo reżimu sanitarnego i realnego zagrożenia jest w ludziach tak ogromna potrzeba spotkania z kulturą twarzą w twarz, oko w oko".

Małgorzata Kożuchowska wróciła w tym roku na deski teatru po 7-letniej przerwie, grając rolę główną w spektaklu "Matka Joanna od Aniołów" w Teatrze Narodowym. Aktorka, znana widzom telewizyjnym z takich popularnych seriali jak "rodzinka.pl" i "Druga szansa" podkreślała w wypowiedziach medialnych, że nigdy nie odeszła na stałe z teatru.

"Byłam na bezpłatnym urlopie i ta przerwa na scenie była związana z narodzinami mojego synka oraz zobowiązaniami, które wówczas miałam" - mówiła w wywiadzie, który przeprowadził z nią w czerwcu Jacek Cieślak. 

Zobacz również:

Styczniowe nowości Netfliksa. Co obejrzeć?

"Sanatorium miłości": Kiedy nowe odcinki?

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL