Reklama

Reklama

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Zacięta licytacja figurki Jokera z filmu "Batman"

Figurka Jokera - filmowy gadżet stworzony z okazji premiery pierwszego filmu o Batmanie Tima Burtona z 1989 roku - stał się przedmiotem zaciętej licytacji w jednym z pierwszych odcinków polskiej edycji światowego hitu "Łowcy skarbów. Kto da więcej" w Czwórce.

Figurka Jokera - filmowy gadżet stworzony z okazji premiery pierwszego filmu o Batmanie Tima Burtona z 1989 roku - stał się przedmiotem zaciętej licytacji w jednym z pierwszych odcinków polskiej edycji światowego hitu "Łowcy skarbów. Kto da więcej" w Czwórce.
Figurka Jokera stała się przedmiotem licytacji w jednym z pierwszych odcinków programu "Łowcy skarbów. Kto da więcej” /Czwórka /materiały prasowe

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Licytacja figurki Jokera

Nakręcana figurka Jokera, którego w filmie Tima Burtona "Batman" (1989) zagrał Jack Nicholson, przyniesiona do programu "Łowcy skarbów. Kto da więcej" przez pana Marcina, skradła najpierw serca prowadzącego, Pawła Orleańskiego i ekspertki w studiu - wykładowczyni Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, historyczki i krytyczki designu - Krystyny Łuczak-Surówki.

Licząca ponad trzy dekady zabawka, wyprodukowana przez japońską firmę Billiken Shokai, jako rarytas na rynku, a do tego zachowana w idealnym stanie wraz z opakowaniem, okazała się mieć też sporą wartość.

Reklama

Po wycenie, z figurką mogli zapoznać się tytułowi Łowcy - znawcy, miłośnicy i dealerzy antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich, którzy licytują między sobą przyniesione do programu przedmioty.

Tym razem wzbudziła ona nieskrywany entuzjazm Łukasza Baruchy, Naczelnego Sklepikarza krakowskiego sklepu Szpeje i szpeje.com, który niegdyś namiętnie kolekcjonował komiksy o Batmanie. Urzekła też Michała Nowocina, twórcy sklepu Michael’s Bazaar, który najdłużej próbował przebić w licytacji Łukasza Baruchę. Ostatecznie figurka została sprzedana za 950 zł - cenę ponad trzykrotnie wyższą od tej, za jaką kupił ją pan Marcin.

"Łowcy skarbów. Kto da więcej" to program, w którym posiadacze ciekawych przedmiotów mają szansę uzyskać ich profesjonalną ekspertyzę i sprzedać je z pokaźnym zyskiem.

W kolejnych odcinkach - emitowanych od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce - zobaczymy licytacje, które przerosną oczekiwania sprzedających, poznamy ekspertów, którzy odkryją przed nami fascynujące tajemnice wystawianych przedmiotów i zobaczymy w akcji pasjonatów, którzy potrafią dostrzec i docenić piękno oraz wartość rzeczy, jakie czasem umykają uwadze innych. 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Zobacz też:

Jane Fonda opowiedziała, jak wygląda jej walka z rakiem

"Historie miłosne" Jerzego Stuha. Nie tylko Katarzyna Figura i Dominika Ostałowska

Oscarowy film z Leonardo DiCaprio zostanie usunięty z Netfliksa. Co jeszcze zniknie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Łowcy skarbów. Kto da więcej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL