Reklama

Reklama

Lady Gaga na planie „Domu Gucci” była pod opieką pielęgniarki psychiatrycznej

W filmie "Dom Gucci" wcieliła się w postać Patrizii Reggiani i - jak sama mówiła - oddała się tej roli bezgranicznie. Filmową bohaterką była nie tylko na planie, ale również i poza nim. „Zabierałam jej mrok razem ze mną do domu” – powiedziała Lady Gaga i przyznała, że miała przez to problemy. Jak się teraz okazuje, zatroskani o zdrowie psychiczne gwiazdy twórcy filmu zatrudnili do opieki nad nią pielęgniarkę psychiatryczną.

Lady Gaga na nowojorskiej premierze filmu "Dom Gucci"

"Pod koniec zdjęć do filmu na planie obecna była moja pielęgniarka psychiatryczna. Czułam, że jej potrzebuję. Czułam, że w ten sposób jestem bardziej bezpieczna. A to dlatego, że przez cały czas byłam Patrizią. Zawsze mówiłam z akcentem. Nawet gdy wypowiadałam się o sprawach niezwiązanych z filmem. Nie udawałam, że Maurizio (filmowy mąż Patrizii grany przez Adama Drivera - przyp. red.) czeka na mnie na dole, żyłam swoim życiem. Robiłam to jednak jako ona. Zabierałam jej mrok razem ze mną do domu, bo jej życie było mrokiem" - tłumaczy Lady Gaga w rozmowie z portalem "Variety".

Reklama

Pielęgniarka psychiatryczna pomogła Lady Gadze

Do zadań pielęgniarki psychiatrycznej należy głównie opieka nad osobami dotkniętymi chorobami psychicznymi bądź zaburzeniami zdrowia psychicznego. Szacuje się, że to jedna z najbardziej pożądanych obecnie specjalizacji, co związane jest z pandemią COVID-19 i spowodowanym nią kryzysem zdrowia psychicznego.

Lady Gaga dodaje, że nie podzieliła się tą informacją po to, aby chwalić się swoim zaangażowaniem w pracę na planie i gloryfikować dokonania aktorskie.

"Nie uważam, by aktorzy musieli poświęcać się aż tak bardzo. Ja cały czas zadawałam sobie pytanie, po co to robię? Robiłam już w swojej karierze różne ekstremalne rzeczy, które zagrażały mojemu życiu psychicznemu i fizycznemu. Czuję ścisk żołądka, gdy o tym mówię. Nie wiem, czemu taka jestem. Najlepszą odpowiedzią, jaka przychodzi mi do głowy jest ta, że czuję swoisty romantyczny związek z cierpieniem dla sztuki. Rozwinęłam go w młodości i często posuwam się zbyt daleko. A kiedy się tak robi, trudno polegać tylko na sobie" - dodała Gaga.

Jej poświęcenie dla roli Patrizii Reggiani, choć sporo ją kosztowało, może też jej się opłacić. Lady Gaga jest bowiem jedną z najpoważniejszych kandydatek do Oscara za najlepszą rolę kobiecą.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Dom Gucci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje