Reklama

Reklama

"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4": Gwiazdy na uroczystej premierze

W Warszawie 4 stycznia odbyła się uroczysta premiera komedii "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Na pokazie pojawili się twórcy i gwiazdy produkcji. Film w kinach w całej Polsce pojawi się w piątek, 7 stycznia.

W Warszawie 4 stycznia odbyła się uroczysta premiera komedii "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Na pokazie pojawili się twórcy i gwiazdy produkcji. Film w kinach w całej Polsce pojawi się w piątek, 7 stycznia.
Premiera filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4", fot. D. Żuchowicz, agencja Wyborcza.pl /materiały prasowe

Gwiazdy na premierze komedii "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4"

W premierze udział wzięli liczni goście oraz gwiazdy filmy, m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Dorota Stalińska i Karol Strasburger.

Reklama

Nie zabrakło reżyserki Anny Wieczur-Bluszcz oraz scenarzystki i współproducentki Ilony Łepkowskiej.  

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4": Fabuła, obsada, zwiastun

O czym opowiada czwarta część kultowej serii? Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia... Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to jednak nie tylko spotkanie z Kasią Solską (Grażyna Błęcka-Kolska), profesorem Wolańskim (Zdzisław Wardejn) i ekscentryczną Barbarą Wolańską (Ewa Kasprzyk), których widzowie uwielbiają już od ponad 30 lat.

Tym razem młodsze pokolenie - Agnieszka i Marcin (Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki) zapewnią emocjonujące rozterki miłosne, a seksowna Bożenka (Anna Mucha) rozpęta prawdziwą burzę. Sporo namieszać może też nowa bohaterka - głośna, barwna i lekko szalona mama Marlenki (Dorota Stalińska).

W obsadzie czwartej części "Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem RozbickiAleksandra HamkałoGrażyna Błęcka-Kolska, Ewa KasprzykZdzisław WardejnKatarzyna SkrzyneckaMaciej ZakościelnyAnna MuchaKatarzyna ŁaniewskaPaweł NowiszMałgorzata RożniatowskaWiktor ZborowskiJoanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz.

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" jest już dostępny na pokazach przedpremierowych w wybranych kinach. Do kin w całej Polsce obraz trafi 7 stycznia.

Zobacz również:

Największe polskie filmowe skandale i wpadki 2021 roku

Skandale w świecie kina w 2021 roku

Najlepsze aktorki 2021

Najlepsi aktorzy 2021 roku

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL