Reklama

Reklama

"Kolejne 365 dni": Miss Polonia zagrała w filmie Blanki Lipińskiej!

W piątek, 19 sierpnia, na ekrany wszedł nowy film, oparty na bestsellerowych powieściach Blanki Lipińskiej. Okazuje się, że w "Kolejnych 365 dniach" swój mały udział miała Miss Polonia z 2017 roku, Agata Biernat. W kogo się wcieliła?

Agata Biernat ma szansę na wielką karierę?

O Agacie Biernat głośno zrobiło się 5 lat temu. To właśnie wtedy z rąk Izabelli Krzan odebrała koronę i tytuł Miss Polonii 2017. I choć dotychczas o modelce było dość cicho, teraz jest szansa, że szybko się to zmieni. Biernat pochwaliła się bowiem na Instagramie, że niedawno miała okazję pracować na planie erotyku - "Kolejne 365 dni", a od wczoraj widzowie mogą ją zobaczyć na ekranach. Produkcja zadebiutowała bowiem na Netfliksie i niezmiennie jest o niej głośno. 

Miss Polonia nie ukrywa, że ze swojego występu jest bardzo dumna. W filmie wcieliła się w postać striptizerki, a jej zmysłowy taniec na rurze z pewnością zapadnie w pamięć wielu. Odgrywana przez nią bohaterka oprócz akrobacji, odgrywa również scenę zbliżenia z Laurą, graną przez Annę Marię Sieklucką. 

Reklama

"Kolejne 365 dni": O filmie

W filmie "Kolejne 365 dni" w głównych rolach powróciły największe gwiazdy cyklu: Anna Maria Sieklucka oraz Michele Morrone. Nie zabrakło również Simone Susinny w roli Nacho. Za kamerą ekranizacji ostatniej części trylogii Blanki Lipińskiej ponownie stanęli Barbara Białowąs oraz Tomasz Mandes.

Przypomnijmy, że poprzednia część erotycznej serii - "365 dni. Ten dzień" został największym przebojem w historii platformy streamingowej pośród nieanglojęzycznych produkcji.

"365 dni. Ten dzień" zadebiutował na antenie Netfliksa 27 kwietnia. Już w pierwszym tygodniu wyświetlania stał się najpopularniejszym tytułem na platformie streamingowej w 84 krajach.

Zobacz również:

Maximilien Seweryn: Chłopak z Montmartre’u

 "IO" Jerzego Skolimowskiego powalczy o nominacje do Europejskich Nagród Filmowych

Filmy dokumentalne o seksie za darmo w internecie 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Biernat | kolejne 365 dni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL