Reklama

Kiedyś umawiał się z najgorętszymi gwiazdami Hollywood. Od 20 lat jest sam

Wokół Vala Kilmera znów jest głośno, a to za sprawą spektakularnego powrotu na wielki ekran w filmie "Top Gun: Maverick". Aktor niegdyś umawiał się z jednymi z najbardziej znanych kobiet w Hollywood. Od Cher, Cindy Crawford, Angeliny Jolie po Daryl Hannah. Trudno uwierzyć, że aktor nie stworzył związku przez ostatnie dwie dekady. Jak wyglądały gorące romanse aktora?

Wokół Vala Kilmera znów jest głośno, a to za sprawą spektakularnego powrotu na wielki ekran w filmie "Top Gun: Maverick". Aktor niegdyś umawiał się z jednymi z najbardziej znanych kobiet w Hollywood. Od Cher, Cindy Crawford, Angeliny Jolie po Daryl Hannah. Trudno uwierzyć, że aktor nie stworzył związku przez ostatnie dwie dekady. Jak wyglądały gorące romanse aktora?
Val Kilmer, 1997 /Paramount /Getty Images

Cher: Wielka przyjaźń po latach

Jedną z wielkich gwiazd, z którą umawiał się Val Kilmer była Cher. Spotykali się od początku lat 80. po tym, jak zostali przedstawieni sobie na jej przyjęciu urodzinowym.

Byli w związku od 1982 do 1984 roku. Cher była od niego o 14 lat starsza i do tej pory ma miłe wspomnienia z tych dwóch lat spędzonych razem. Ostatecznie para rozeszła się, ponieważ byli "dwiema bardzo indywidualnymi osobowościami".

To właśnie dążenie do niezależności stanęło im na drodze do szczęścia. Niegdyś przeżywali szaleńczą miłość, dziś żywią do siebie wzajemny szacunek.

Reklama

Para przez lata pozostała najbliższymi przyjaciółmi. Kiedy w 2014 roku u Kilmera zdiagnozowano raka gardła i poddano go tracheotomii, to Cher pomogła mu przez to przejść i zaprosiła go do zamieszkania w swoim apartamencie podczas tego trudnego dla niego czasu.

W swoich wspomnieniach Kilmer powiedział również, że zawsze będzie miał słabość do Cher – i vice versa.

Joanna Whalley: Nieudane małżeństwo

Po spotkaniu na planie przygodowego filmu akcji "Willow" z 1988 roku Val Kilmer i brytyjska aktorka Joanne Whalley pobrali się w tym samym roku.

Wzięli ślub w Nowym Meksyku i spędzili miesiąc miodowy na wyspie aktora Marlona Brando na Tahiti. Para ma dwójkę dzieci: 30-letnią Mercedes i 26-letniego syna Jacka, którzy poszli w ślady rodziców i są teraz aktorami.

Niestety, małżeństwo nie przetrwało i po ośmiu latach aktorzy rozeszli się. Zerwanie było chaotyczne, ponieważ para zaciekle walczyła o opiekę nad dziećmi i majątek. Oficjalnie rozwiedli się w 1998 roku.

Chociaż byli małżonkowie nie utrzymują kontaktu, Kilmer jest bardzo blisko ze swoimi dziećmi.

Cindy Crawford: Val Kilmer nadal ją kocha?

Val Kilmer podobno spotykał się z Cindy Crawford zaraz po rozpadzie jego małżeństwa z Joanne Whalley. Aktor po raz pierwszy spotkał supermodelkę podczas premiery "Batman Forever" w 1995 roku.

Para była w związku przez dwa lata, ostatecznie rozstając się w 1997 roku. W wywiadzie dla The Guardian z 2005 roku Kilmer czule wspomniał ich romans: "Czy umawiałem się z Cindy Crawford? Tak, jest bardzo miła. Inteligentna dziewczyna z ogromnym poczuciem humoru".

Angelina Jolie: Uratowała go, gdy spadał na dno

Val Kilmer i Angelina Jolie byli w związku romantycznym w 2004 roku, kiedy pracowali razem przy dramacie historycznym "Alexander". To było tuż przed poznaniem Brada Pitta, przyszłego męża Jolie.

Aktor powiedział, że Jolie "uratowała" go gdy spadał na dno, i że zawsze będzie jej za to wdzięczny.

Daryl Hanna: Najbardziej burzliwe rozstanie

Ze wszystkich zakończeń relacji Val Kilmer powiedział, że najtrudniejsze było rozstanie z aktorką Daryl Hannah. Para spotkała się w 2001 roku. Byli razem tylko przez krótki czas i wygląda na to, że Hannah była tą, która uciekła od aktora.

Dodał także, że kiedy zerwali, płakał każdego dnia przez pół roku.

Zobacz też:

Robert Pattinson: Batman w kostiumie Vala Kilmera

Val Kilmer opowiedział o zmaganiach z chorobą

Val Kilmer w "Top Gun: Maverick": Błagał o rolę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Val Kilmer | Cher

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy